چه دلایلی باعث خرابی سریع باطری و شارژر گوشی آیفون می شود؟

چهارشنبه 6 اسفند 1399
21:38
mohsen

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی وتولید باطری با ظرفیت بالا طبیعتا شما را مجاب به انتخاب بهترین نوع آن می کنند، طول عمر یک باطری و شارژ نگه داشتن و یا سریع شارژ شدن می توانند از خصوصیات بارز یک خرید خوب باشد که شما را به طرف ان سوق می دهد.

با توجه به اینکه اکثر مردم دنیا کارهای فعالیتهایی روزمره خود را مانند: (استفاده از اپلیکشن ها ،حضور در کلاسهای مجازی و......) نسبت به گذشته با گوشی انجام می دهند و از این بابت باعث افزایش مصرف انرژی باطری می شود،پس نوع انتخاب در تلفن همراه و ظریفت آن می تواند حائز اهمیت باشد .با توجه به محبوبیت گوشی اپل در دنیا و به نوعی خاص بودن این مدل ،همچنان دیده یا شنیده می شود که برخی از مخاطبین وطرفداران شرکت اپل از نوع نگهداری شارژ باطری های گوشی هوشمند خود و ظرافت در کابل شارژر ابراز نارضایتی دارند.با توجه به سوالات پیش آمده که چه دلایلی باعث کوتاه شدن عمر باطری و خرابی شارژ می شود، در این مقاله به برخی از دلایل این موضوع می پردازیم.

برای خرید شارژر اصلی آیفون میتوانید از لینک زیر استفاده کنید با تشکر

https://www.macrotel.ir/166-apple

1-قدرت پردازش بالا

یکی ازدلایل بروز مشکل در باطری های گوشی اپل ،قدرت وسرعت بالای پردازش سیستم عامل این گوشی می باشد ،که از یک سیستم عامل کاملا متفاوت نسبت به گوشی های تحت سیستم عامل اندروید دارا می باشد، که این طراحی سبب بالا بردن کیفیت و عکس العمل در هنگام فعالیت و هیچ گونه اختلال در کارکرد، باعث تمایزاین برند نسبت به نمونه های شرکت های فعال درحوزه تولید تلفن همراه می شود.در واقع سیستم عامل برای پردازش دستورات ارسالی نیاز به صرف کردن انرژی بالایی دارد .لذا همین امر سبب خالی شدن سریع شارژ می شود.

2-ظرفیت باطری

از دلایل دیگر این مشکل می توان به طراحی کردن منحصر به فرد شرکت اپل تحت عنوان باطری های با ظرفیت ماکزیمم 3900 میلی آمپردر مدل های جدید اشاره کرد که با توجه به پیشرفته شدن مدلهای جدید نسبت به مدلهای قدیمی تر همچنان از این نوع باطری استفاده می شود و این امر سبب می شود که با اضافه شدن نسخه های جدید امکانات برنامه های تلفن همراه و یا اپلیکیشن که مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به طراحی و آپدیت های جدید نتواند ظرفیت مناسبی جهت نگهداری شارژ داشته باشد

3-فعال بودن برخی از آیتم ها بصورت پیش فرض

دلیل بعدی که باعث سریع خالی شدن شارژ باطری می شود فعال بودن برخی از گزینه در قسمت تنظیمات می باشد یکی از این گزینه ها مکان یاب می باشد که در حالت پیش فرض فعال می باشد به دلیل اینکه اگر این گزینه فعال باشد و هر زمان که تلفن همراه به اینترنت متصل شود ، مکان یاب گوشی تلفن همراه در حال آپدیت موقعیت کنونی شما می باشد لذا با غیر فعال کردن این گزینه می توان تا حدودی از خالی کردن شارژ باطری جلوگیری کرد.

4-تنظیمات نور صفحه نمایش

از دلایل دیگر می توان به نورصفحه نمایش اشاره کرد زمانی که نور صفحه درحالت اتوماتیک نباشد نور صفحه نمایش شما به اندازه ای می باشد که شما برای آن تعیین کرده اید حساسیت این موضوع زمانی محسوس می شود که در برخی از مکان ها ویا در تایم های مختلف نیاز به وضوح کامل صفحه نمایش ندارید، لذا با فعال کردن دکمه اتوماتیک صفحه نمایش نور صفحه تلفن همراه شما با توجه به شرایط محیطی، از خود واکنش نشان می دهد و مقدار نوری که احتیاج دارد را فراهم میکند واز هدر رفتن شارژ باطری جلوگیری می کند.

5-آپدیت گوشی

یکی دیگر از دلایل ضعف در باطری زمانی اتفاق رخ می دهد که شما گوشی خود را از نسخه قدیمی به نسخه جدید آبدیت میکنید ،زمانی که شما آپدیت را انجام می دهید تلفن همراه شما باید تمامی برنامه های موجود را به آپدیت جدید ارتقا دهد همین امر سبب می شود تا انرژی زیادی صرف کند.

6-دمای مناسب جهت کارکرد باتری

از دلایل دیگر می توان به کارکرد باتری آیفون دردمای متناسب با طراحی باطری اشاره کرد که در طراحی باطری های شرکت اپل با توجه به اینکه ساختار این نوع باطری از جنس پلیمر لیتیم می باشد؛ طبیعتا زمانی باطری درست عمل میکند که در دمای مناسب فعالیت کند از این بابت اگر تلفن همراه شما در هوای سرد در حال فعالیت باشد باطری کارایی خود را نسبت به قبل از دست می دهد پس سعی کنید در دمای متعادل از گوشی خود استفاده کنید.

7-بستن کامل برنامه ها

از دیگر عوامل، می توان به این علت اشاره کرد زمانی که، شما در حال فعالیت با تلفن همراه خود می باشد طبیعتا چندین برنامه را اجرا می کنید و پس از اتمام کار با برنامه مورد نظر برنامه بطور کامل خارج وبسته نمی شود و شما بطور موقت از برنامه خارج می شوید همین امر سبب می شود که برنامه شما همچنان باز بماند و و انرژی صرف کند، لذا شما می توانید با بسته کامل برنامه ها از هدر رفتن شارژ تلفن همراه خئود جلوگیری کنید

8-حساسیت سنسور تشخیص نور

حتما به سنسور تشخیص نور دقت کرده اید، طبیعتا خالی شدن باطری را می توان به سنسور تشخیص نور نسبت داد.این موضوع به این علت از حساسیت بالایی برخوردار می باشد که زمانی که شما تلفن همراه خود را به سمت صفحه نمایش می گذارید احتمال این وجود دارد که اگر اعلانی یا پیامی به شما داده شود صفحه نمایش شما تا چند لحظه روشن می ماند پس شما جهت جلوگیری از این موضوع همیشه تلفن همراه خود را برگردانید به طوری که صفحه نمایش به سمت داخل باشد.

9-استفاده مداوم از شارزر فندکی

بارها با این قضیه مواجه شده اید که،در مواقع ضروری مجبور به استفاده از شارژر فندکی می شوید،استفاده بیش از اندازه از این نوع شارژر به این دلیل که احتمال این وجود داردکه، ولتاژ ورودی به گوشی دچار نوسان شود و باعٍث خرابی و کوتاه شدن عمر باطری شود.

در آخر مطلب باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که آیا باطری شما از سلامت کافی برخوردار می باشد یا خیر؟

جهت پیگیری این موضوع به قسمت تنظیمات رفته وسلامت باطری خود را چک کنید اگر سلامت باطری شما کمتر از 80درصد باشد حتما به فکر تعویض باطری خود باشید

موارد ذکر شده در بالا به صورت تخصصی مربوط به عوامل مشکل زا در سلامت باطری می باشد که به آنها پرداخته شد ،در زیر به برخی از علت هایی که باعث خرابی زودرس کابل شارژر می شود اشاره می کنیم:

1-شارژر را در دسترس کودکان قرار ندهید:

معمولا زمانی که، شما تلفن همراه خود را به شارژ می زنید این امکان وجود دارد که فرزند شما و یا هر کودکی که در آن زمان با این صحنه مواجه شود، به طور ناخودآگاه و از روی کنجگاوی به سمت شارژر برود و شارژر را از تلفن همراه شما به طور نادرست جدا کند و باعث شکستن ویا کج شدن سوکت شارژر شود ویا این امکان وجود دارد که با کشیدن شارژر سیم های متصل به سوکت جدا شود. پس همیشه این را بخاطرداشته باشید که، در زمان شارژ کردن تلفن همراه آن را در یک مکان مطمئن و دور از دسترس کودکان بگذارید که معمولا توصیه می شود از پریزهای برقی که در ارتفاع می باشد استفاده کنید .

2-استفاده از محافظ برای کابل شارژر:

در زمان استفاده از شارژر این امکان وجود دارد که شما تلفن همراه خود را به گونه ای قرار دهید که سوکت شارژر تحت فشار باشد وهمین امر باعث بشود که، سوکت شما از کابل جدا شود.برای جلوگیری از این کار شما میتوانید از محافظ های فنری که برای کابل ها طراحی شده است استفاده کنید ویا از وارنیش جهت فیکس کردن سوکت به کابل استفاده کنید.

چگونه وارنیش را تهیه کنیم؟

احتمالا کلمه وارنیش را بارها شنیده اید،وارنیش یک نوع ابزار می باشد که در لوازم الکتریکی وظیفه اتصال دو سر سیمها و یا اتصال سوکت به کابل و غیره را بر عهده داره و شما می تونید جهت خریداری کردن وارنیش به مغازه های مربوط به قطعات الکتریکی مراجعه کنید.وارنیش ها معمولا در قطرهای مختلف طراحی شده اند پس این را بخاطر داشته باشین که وارنیش با قطر مناسب را برای کابل خود خریداری کنید.

3-از شارژ کردن تلفن همراه دیگر با شارژر خود خودداری کنید:

حتما شما علائم ویا کلمات اختصاری درج شده روی شارژر را مطالعه کرده اید،که هر شارژر برای یک نوع باطری طراحی شده ودر چه دامنه ولتاژی می تواند درست عمل کند.پس حتما این موضوع را در نظر داشته باشین که سعی کنید شارژر را فقط برای تلفن همراه خود استفاده کنید.این امر از این جهت حائز اهمیت می باشد که زمانی که شما شارژر را به یک گوشی دیگه متصل می کنید این احتمال وجود دارد که باطری برای شارژ شدن نیاز به ولتاژ ورودی بیشتری دارد، همین امر سبب می شود که فشار بیش از حد به آن وارد شود.در صورتی که شارژر شما با یک ولتاژ مشخص طراحی شده است و همین نوسانات باعث کوتاه شدن عمر شارژر شما شود.


[ بازدید : 74 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

بهترین تلویزیون های 55 اینچ در بازارداغ خرید

چهارشنبه 17 دی 1399
14:26
mohsen

برندهای معروف سازنده تلویزیون هرروزه در پی جذب مشتریان بیشتر و راضی نگه داشتن طرفداران خود هستند و بر ای اساس اقدام به تولید محصولاتی کرده اند که احساس خوشی را به آن ها ارائه دهند. تلویزیون ال جی 55NANO79تلویزیون سونی 55X9500H تلویزیون 55TU7000 و تلویزیون ال جی 55NANO86 از جمله محصولاتی هستند که به دلیل امکانات فوق العاده وکیفیت ساخت بالا و همچنین قیمت مناسب خود را در دل مشتریان جای داده است. این چهار مدل طبق کارشناسی های انجام شده در سال 2020 توسط فروشگاه سلام بابا انجام شده است.

1) تلویزیون الجی 55NANO79:

تلویزیون ال جی 55NANO79 از مدرن ترین محصولات تولیدی این کمپانی کره ای می باشد که قاب باریک و شیوه دیزاین خاصش گویای لوکس بودن این مدل تلویزیون می باشد. صفحه نمایش تلویزیون ال جی بر پایه کیفیت تصویر (SUHD (Super Ultra HD می باشد که همراه با میزان رزولوشن 2160×3840 پیکسلی آن می توانید دقت و وضوح فوق‌ العاده بالای تصاویر را مشاهده کنید. همچنین فناوری نانوسل در صفحه نمایش تلویزیون ال جی به منظور نمایش حداکثر کیفیت رنگ عمل می کند. به کمک قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر AI 4K Upscaler نیز می توانید شاهد کیفیت بالای برنامه ها باشید. پشتیبانی از فرمت های مختلفی همچون Cinema HDR، HDR10 و HLG توسط صفحه نمایش تلویزیون ال جی به تجزیه و تحلیل رنگ ها می پردازد و رنگ هایی شفاف و واضح را به نمایش می گذارد. فناوری Local Dimming یا قابلیت علم کنترل نور در این تلویزیون ال جی NANO79 با مدیریت کردن نور صفحه نمایش این امکان را به وجود می آورد تا نور به صورت یکنواخت به تمام بخش های آن انتقال داده شود. سیستم صوتی این تلویزیون که از توان خروجی 20 وات بهره می برد، صدایی واضح و فراگیر را به گوش می رساند. بخش مهیج تلویزیون ال جی به قسمت اتصال به اینترنت و سیستم عامل webOS آن مربوط می‌شود که همراه با هوش مصنوعی ThinQ تکمالی از یک زندگی کاملاً مدرن و پیشرفته را در خانه خود حس می کنید. راه های ارتباطی این تلویزیون شامل پورت های HDMI و USB می باشد، که به کمک این پورت ها می توانید محتوای فایل های چند رسانه ای خود را بر روی تلویزیون به اجرا در بیاورید. هر کدام از گیرنده های DVB-T2، DVB-C و DVB-S2 کاربر را از برنامه ها، شبکه های جهانی و استانی بهره مند می سازد. همچنین با استفاده از کنترل جهانی (Universal Control) می توان تمامی دستگاه ها نظیر دی وی دی، سینما خانگی و غیره را به صورت هوشمند کنترل کرد و به آنها دسترسی داشته باشید. حال با همراهی کردن ما در بخش های دیگر، مزایای این تلویزیون 55 اینچ بیش از پیش برایتان آشکار می شوند و چه بسا در پایان این نقد و بررسی همین مدل تلویزیون ال جی سال 2020 را برای خانه خود برگزینید.

ال جی در سال 2020 از کیفیت تصویر(Super Ultra High Deffinition) برای تلویزیون بالارده ی 55NANO79 بهره گرفت. در واقع کیفیت تصویر 4K که در حال حاظر بالاترین سطح از کیفیت تصویر در بین نمایشگرهای خانگیست رنگ های طبیعی همراه با صحنه های زنده را جلوی چشم کاربر نمایان می سازد. تعداد پیکسل های نمایشگر تلویزیون 55 اینچ ال جی به بیش از 8.2 میلیون پیکسل می رسند که همگی سعی دارند تا کیفیت بالای تصاویر را به صورت کاملاً دقیق و برجسته به رخ بکشند. در کل باید گفت کوالتی تصویر 4K اجازه می دهد کیفیت بالا در هر برنامه به خوبی لحاظ شود تا شما بتوانید هر صحنه را دقیق و واضح مشاهده کنید.

توان صدای 20 وات و از همه مهمتر وجود فناوری پردازش صوتی همگی از خصوصیات برجسته و عالی صدای تلویزیون SUHD ال جی 55NANO79 محسوب می شوند. این تلویزیون 55 اینچ که با قدرت صوتی 20 وات همراه شده کاربر را از صدایی کاملاً با کیفیت بهره مند می کند. به عبارتی بلندگوهای تلویزیون ال جی صدای اَبَر قدرت سیستم صوتی ها را به رخ می کشاند و کاری می کند تا کاربر تصور کند که در یک محیط ورزشی قرار گرفته شده است. این یعنی اینکه صدایی که از هر کدام از بلندگوهای تلویزیون ال جی بیرون می آید آنچنان همه جانبه و فراگیر می باشد که گوش کاربر به صورت کامل در صدایی با کیفیت غوطه ور می‌شود.

2) تلویزیون سونی 55X9500H:

تلویزیون سونی 55X9500H در سال 2020 و با هدف خدمت به کاربران توسط کمپانی سونی تولید و عرضه بازار جهانی شد. جای دادن سبکی از طراحی بسیار شیک در ال ای دی سونی زیبایی خاصی را به محیط دعوت می‌کند. علاوه براین مهمترین مشخصه این LED سونی به بخش هوشمند آن مربوط می‌شود. یک بستر نرم‌افزاری کاملاً هوشمند که به کمک قابلیت اتصال به اینترنت و سیستم عامل اندروید، محیطی بسیار لذت‌بخش و مفرح را برای خانواده‌ها فراهم می‌کند. وجود برخی ویژگی‌ها همچون سازگار با محصولات اپل به کمک برنامه Apple Air Play می‌باشد که این مدل ال ای دی 4K را از سایر تلویزیون‌های موجود در بازار متمایز کرده است. از این گذشته بخش صدا و تصویر LED سونی نیز با دست پر به سراغ کاربران آمده‌اند به صورتیکه همراه با کیفیت تصویر 4K و توان بالای 30 وات هرگز از انتخاب این مدل تلویزیون اسمارت پشیمان نمی‌شوید. این ال ای دی به عنوان یکی از مدل‌های بالارده و صد البته محبوب زندگی نوینی را برایتان به وجود می‌آورد که شما نیز اگر دوست دارید تنوع را به زندگی تان راه دهید پس چه بهتر همین مدل تلویزیون 4K سونی 55X9500H را برگزینید. علاوه بر تمامی ویژگی‌های عالی این مدل، شرکت سونی مشخصات بسیار زیادی را در این مدل تلویزیونش گنجانده که توجه شما را به خواندن بخش های دیگر این نقد و بررسی جلب می‌کنیم.

یکی از بهترین شاهکارهای کمپانی سونی در سال 2020 عرضه برخی از تلویزیون‌های بالارده با دیزاین لوکس بود. بهتر است بگوییم تلویزیون 2020 سونی 55X9500H دارای جذابیت خاصی می‌باشد که انتخاب آن حتی مشکل سخت پسندان را حل کرده است. برتری این مدل ال ای دی نسبت به سایر مدل‌ها سادگی و در عین حال جذابیت آن است. قاب تلویزیون 4K سونی به دلیل جنس آلومینیومی‌اش تلویزیون را درست مانند یک اثر هنری خوش طرح نمایان می‎‌سازد و اگر بر روی د

یوار قرار بگیرد فضای منزلتان را از حالت سادگی بیرون می‌آورد. این مدل LED به دلیل سایز بزرگ 55 اینچی‌اش را می‌توانید بر روی دیوار نصب کنید و از فضایی کاملاً مرتب برخوردا شوید. برتری ال ای دی اسمارت سونی X9500H نسبت به بسیاری از مدل‌های دیگر این است که اگر آن را بر روی دیوار قرار دهید، هرگز با کابل‌های شلخته و در هم و برهم در اطراف آن مواجه نمی‌شوید. بهتر است بگوییم با قابلیت پنهان‌سازی کابل‌ها شما می‌توانید کابل‌های تلویزیون را به پشت آن هدایت کنید.

سیستم عامل و قابلیت اتصال به اینترنت به عنوان یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر تلویزیون‌های هوشمند امروزی نقش بسیار مهمی در زمینه دسترسی به برنامه‌ها و بخش‌های متنوع تلویزیون ایفا می‌کنند. به عنوان مثال ال ای دی 2020 سونی 55X9500H دارای سیستم عامل اندروید است که خوشبختانه در بین کاربران در سراسر جهان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. این سیستم عامل که دارای یک نوع رابط کاربری ساده است هم دسترسی راحت و سریع به اینترنت را برای کاربرانش مهیا می‌کند و هم اینکه نسبت به سایر تلویزیون‌ها بیش از 5000 برنامه گوناگون همچون Netflix را در دسترس می‌گذارد. لازم به ذکر است LED سونی علاوه بر اینترنت پر سرعت Wi-Fi از طریق پورت LAN نیز می‌تواند به اینترنت متصل شود.

3) تلویزیون سامسونگ55TU7000 :

تلویزیون سامسونگ 55TU7000 جزو برترین و خوش طرح‌ترین ال ای دی هایی است که این شرکت با تولید آن در سال 2020 قدمی متفاوت در عرصه‌ی تلویزیون‌هایش برداشت. توجه به خصوصیاتی همچون طراحی و امکانات پیشرفته‌ی این نوع ال ای دی گزینه‌ای عالی را در اختیار کاربران قرار داد. در ابتدا صفحه‌‌نمایش این تلویزیون نظرها را به خود جلب می‌کند چراکه با کیفیت تصویر 4K و از همه مهمتر موتور تصویر کریستالی همراه شده است. همچنین مرورگر وب و سیستم عامل تایزن نیز به کمک صفحه Smart Hub به جستجوهای هوشمند شما وسعت می‌دهد. اگر بخواهیم بیشتر به خصوصیات عالی و هوشمند این LED نگاهی بیندازیم باید گفت به وسیله جستجوی صوتی و هوش مصنوعی می‌توانید هم دستگاه‌های هوشمند منزل را به وسیله ریموت کنترل در دست خود داشته باشید و هم اینکه از طریق صدا دستور مد نظر را بدهید. از این گذشته صدا نیز به عنوان نقش تعیین‌ کننده در انتخاب تلویزیون با قدرت خروجی 20 وات و تقویت کننده صدا شما را با حداکثر کیفیت صدا مواجه می‌سازد. اما از همه اینها گذشته اگر شیوه طراحی تلویزیون نیز به همان اندازه سایر خصوصیات ال ای دی برایتان اهمیت دارد باید به شما مژده دهیم که TU7100 درست متناسب با خانه لوکس شما طراحی شده است.

بدون شک تلویزیون‌های 2020 سامسونگ خصوصاً ال ای دی 55TU7000 آنچنان شیک و ماهرانه طراحی شده که گویی تلویزیونی مانند آن تاکنون طراحی نشده است. لازم نیست دقیق به این تلویزیون 55 اینچ نگاه کنید چراکه از دور نیز راحت می‌تواند نظر کاربر را به سمت خود بکشاند. در حقیقت این LED درست مانند مدل سال قبل خود یعنی RU7100 با قاب باریک و پایه‌های دو شاخه‌ای طراحی شده است. سایز بزرگ این ال ای دی کاربر را مجاب به استفاده از براکت دیواری می‌کند چراکه دلیل خوبی است تا LED در اتاق نشیمن شما محیطی سینمایی را برایتان فراهم آورد. شاید انتخاب بر سر دو مدل RU7100 و TU7000 کمی برایتان سخت باشد اما ما با پیشنهاد همین مدل ال ای دی TU7000 به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که با صرف قیمت مناسب فضای خانه‌ی خود را به یک باره تغییر و رنگ و لعابی شیک به آن می‌بخشید.

تنها ریموت کنترل چند منظوره و راهنمای جهانی کافیست تا قدم در دنیای هوشمند بگذارید! برای اثبات این جمله یک بار از منوی کاربر پسند سیستم عامل تایزن ال ای دی 55TU7000 کمک بگیرید. سیستم عامل این تلویزیون 4Kتایزن است که همراه با منوی آن در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت می‌توانید به هر چیزی دسترسی داشته باشید. قابلیت اتصال به موبایل نیز گزینه‌ای عالی برای دوست‌دران به تماشای محتوای دستگاه‌های هوشمند بر روی تلویزیون است. بهتر است بگوییم همراه با قابلیت اتصال به موبایل شما می‌توانید محتوای مورد دلخواه موجود بر روی گوشی را از طریق صفحه‌نمایش این LED مشاهده کنید. از همه اینها گذشته سامسونگ فکری به حال دستگاه‌های هوشمند شرکت اپل نیز کرده چراکه این ال ای دی علاوه بر اتصال گوشی‌های دیگر؛ در عین حال نیز راحت می‌تواند با گوشی آیفون، آیپد و مک بوک ارتباط برقرار کند.

فرمان صوتی همانطورکه از نامش پیدا است کار دستور دادن به تلویزیون را دارد به صورتیکه همراه با آن دیگر لازم نیست ریموت کنترل را در دست بگیرید. شما به کمک دکمه‌ی جستجوی صوتی این تلویزیون بعد از دستور دادن از طریق صدای خود می‌توانید به پاسخ هر سوال برسید.

4) تلویزیون ال جی 55NANO86 :

تلویزیون ال جی 55NANO86 محصولی نوین همراه با امکانات پیشرفته است که ال جی در سال 2020 از آن رونمایی کرد. این ال ای دی جزو مدل‌های بالارده است که امکانات پیشرفته‌ی آن سبب شده تا راحت در بین کاربران محبوب شود. به عنوان مثال طراحی زیبا یکی از مهمترین فاکتورهای اصلی در این تلویزیون است. بعد از طراحی یکی دیگر از مشخصاتی که تلویزیون ال جی را کاربر پسند کرده بخش اسمارت یا همان هوشمند می‌باشد که با سیستم عامل webOS، مرورگر وب، قابلیت اتصال به موبایل و همچنین جستجوی صوتی همراه شده است. صفحه‌نمایش مورد دیگری در ال ای دی ال جی می‌باشد که با کیفیت تصویر 4K و پنل IPS و همچنین موتور پرادازشگر تصویر آلفا 7 راحت تصاویر فوق‌العاده زیبا و جذاب را بر روی نمایشگر به معرض نمایش قرار می‌دهد. صدا نیز بخش دیگری در این تلویزیون 2020 است که توان کلی 40 وات و فناوری صدای سه بعدی دالبی اتموس کیفیت صدای طبیعی را به معنای واقعی کلمه به گوش می‌رساند. حال در اینجا با بیان اینکه هر چند تلویزیون‌های دیگری نیز هم رده این ال ای دی 2020 تولید و طراحی شده‌اند اما به جرأت می‌توان گفت نانو 86 دست بسیاری از مدل‌های دیگر را از پشت بسته است. لذا همراهی کردن ما در بخش‌های دیگر این نقد و بررسی گویای صحت جمله بالا می‌باشد.

تلویزیون نانوسل ال جی مدل نانو 86 متناسب با خانه‌های لوکس طراحی شده است. برای اثبات چنین جمله‌ای کافی است تا این ال ای دی 2020 را بر روی دیوار بنشانید چراکه از هر طرف جذابیت خود را به رخ می‌کشاند. قاب تلویزیون به حدی باریک است که با فاصله بسیار کمی بر روی دیوار قرار می‌گیرد. بعد از قاب مورد دیگری که در این ال ای دی خودنمایی می‌کند سایز بسیار بزرگ صفحه‌نمایش است که حتی از پس محیط‌هایی با متراژ بسیار بالا نیز بر می‌آید. نمایشگر این تلویزیون به صورت تخت و بسیار نزدیک به قاب آن حک شده که این نزدیکی قاب و صفحه‌نمایش با یکدیگر حواس کاربر را بر روی صفحه‌ی تلویزیون متمرکز می‌کند. پایه‌ی هلالی شکل نیز مورد دیگری می‌باشد که در طراحی تلویزیون ال جی به کار گرفته شده است. این پایه به رنگ نقره‌ای بوده که با طراحی فوق‌العاده زیبایش هزینه خرید دکور را برایتان کاهش می‌دهد.

مرورگر وب، سیستم عامل، جستجوی صوتی و هوش مصنوعی تمام چیزهایی هستند که تلویزیون ال جی NANO86 به هر کدام یک مجهز می‌باشد. ال ای دی نانو 86 از طریق مرورگر وب کاربر را به دنیای مجازی دعوت می‌کند، که در کنار سیستم عامل نیز می‌توانید دسترسی سریع و آسان به محتوای مد نظر داشته باشید. ریموت کنترل هوشمند این ال ای دی از طریق دکمه‌ی لمسی آن و نیز منوی تلویزیون هر چیزی را در اختیار می‌گذارد. از طرفی دیگر اگر نمی‌خواهید ریموت کنترل را در دست بگیرید و در وقت خود برای جستجو صرفه جویی کنید می‌توانید از جستجوی صوتی کمک بگیرید. شما از طریق جستجوی صوتی به تلویزیون دستور می‌دهید و در مدت زمان کوتاهی به دستور مد نظر پاسخ داده می‌شود. هوش مصنوعی نیز مورد دیگری است که بخش هوشمند ال ای دی ال جی به آن مجهز می‌باشد. این برنامه‌‌‌ی هوش مصنوعی از طریق ریموت کنترل تلویزیون بر روی تمامی وسایل هوشمند نظارت کرده و در نتیجه شما می‌توانید از طریق کنترل هر چیزی را تنظیم کنید. علاوه براین برنامه‌های هوشمند تلویزیون آنچنان متنوع و گسترده هستند که هزاران فیلم و نمایش خانگی را در اختیار می‌گذارد.


[ بازدید : 86 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

چرا برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه به صرفه تر است؟

جمعه 12 دی 1399
8:51
mohsen

در این مقاله برایتان از پشتیبانی شبکه گفته ایم؛ علاوه بر این مزیت های برون سپاری پشتیبانی شبکه را بیان نموده ایم. با مطالعه این مقاله به طور کامل متوجه خواهید شد که چگونه می توانید هزینه های پشتیبانی شبکه خود را با یک راه حل آسان، کاهش دهید. پس همراه ما باشید.

پشتیبانی و نگهداری شبکه چیست؟

به مجموعه خدماتی که برای حفظ و نگهداری، افزایش امنیت و پایداری زیرساخت و تجهیزات شبکه، نرم افزار و اطلاعات یک سازمان یا شرکت و رفع مشکلات و ایرادات احتمالی صورت می گیرد، پشتیبانی شبکه می گویند.

به فرد یا شرکتی که این فعالیت ها را انجام میدهد یا مدیریت میکند، پشتیبان شبکه اطلاق می شود. پس همانطور که گفتیم پشتیبان شبکه هم می تواند یک فرد باشد هم می تواند یک شرکت باشد که در حوزه پشتیبانی شبکه تخصص و مهارت و تجربه کافی داشته باشند.

پشتیبانی و نگهداری شبکه یک امر ضروری است که اکثر شرکت ها و سازمان ها نیازمند آن هستند. حال بعضی از شرکت ها نیرویی که در حوزه خدمات نگهداری و نصب و پشتیبانی شبکه و سخت افزار متخصص باشد را استخدام می نمایند و برخی دیگر این خدمات را به شرکت های نصب، پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری برون سپاری می نمایند.

خدمات پشتیبانی شبکه شامل چه مواردی است؟

 • نگهداری و رفع مشکلات احتمالی سیستم و شبکه
 • بروزرسانی و نصب نرم ‌افزارهای کاربردی و سیستم‌ عامل ‌ها
 • بروزرسانی و نصب و راه‌اندازی آنتی‌ ویروس‌ها و فایروال‌های نرم ‌افزاری و سخت‌ افزاری
 • برنامه ریزی جهت ارتقاء شبکه و ارائه مشاوره به کارفرما برای بهبود شبکه
 • رفع مشکلات احتمالی نرم‌افزارهای مورداستفاده
 • نصب سخت‌افزار و نرم‌افزارهای موردنیاز
 • یکپارچه‌ سازی اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان
 • مستندسازی نحوه عملکرد شبکه و بروزرسانی ماهیانه مستندات
 • بررسی دوره‌ای وضعیت شبکه
 • ارائه گزارش ماهیانه از وضعیت پشتیبانی شبکه

آشنایی با مفهوم برون سپاری

برون ‌سپاری به واگذاری بخشی از وظایف، عملیات، کار، انجام فرایندها یا فعالیت‌ های داخلی یک کسب و کار یا شرکت به یک تامین کننده خارجی گفته می شود. به بیان دیگر وقتی سازمانی برخی از فعالیت‌ های خود را به عرضه ‌کننده ‌ای در بیرون از شرکت یا سازمان خود می سپارد به این عمل برون‌ سپاری می گویند.

۱کاهش و کنترل هزینه ها
کاهش هزینه از طریق کاهش هزینه های مرتبط با استخدام یک کارمند، مانند آموزش، مالیات، بیمه درمانی، بازنشستگی و ...


۲تمرکز مدیران روی هدف های اصلی شرکت یا سازمان
بسیار سخت است که یک شرکت در تمام زمینه ها فعالیت داشته باشد و تمامی کارها را خود به تنهایی انجام دهد. برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه به شما این اجازه را می دهد تا روی هدف های اصلی شرکت خود تمرکز کنید و باقی کارها را به شرکت های دیگر بسپارید.


۳دسترسی به تخصص بیشتر
درصورتی که شما خدمات شبکه خود را به شرکت های متخصص برون سپاری کنید، بازگشت سرمایه به شما بسیار بیشتر می شود. و شما می توانید به جای استفاده از دانش یک نفر، از تجربه یک تیم متخصص بهره مند شوید. و آنها از سیستم های شما به صورت دوره ای بازدید میکنند تا از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.


4دسترسی به آخرین تکنولوژی
معمولا شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه، متخصصانی دارند که دانش آن ها همیشه به روز است و شما با برون سپاری خدمات خود می توانید همیشه از خدمات بروز آن ها بهره مند شوید.


5 صرفه جویی در زمان

اگر شما مدیر شرکتی هستید و هنگام خرابی کامپیوترهایتان خودتان مجبورید اشکالات آن را برطرف کنید یا آن را به دیگر کارمندانتان که وظیفه ی دیگری دارند و فقط آشنایی با کامپیوتر دارند می سپارید، قطعا علاوه بر از دست رفتن زمان خود و کارمندان دیگر امکان دارد که دچار اشتباه شوید و خرابی بیشتری به بار آورید. اما با برون سپاری خدمات IT خود، شرکت ارائه دهنده خدمت، درصورت وقوع مشکل آن را به سرعت حل می نمایند و اینگونه دیگر وقت خود یا دیگر کارمندانتان طلف نخواهد شد. علاوه بر آن این شرکت ها معمولا دوره ای از سیستم های شما بازدید می کنند و قبل از وقوع اشکال آن را برطرف می کنند.

چگونه برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه در کاهش هزینه ها به شما کمک میکند؟

یک شرکت یا سازمان کوچک برای استخدام یک کارشناس پشتیبانی شبکه می بایست هزینه زیادی صرف کند که در طولانی مدت اصلا به صرفه نیست. همچنین در صورتی که سازمان با بحران مواجه شود و کارشناس پشتیبانی شبکه حضور نداشته باشد به عنوان مثال به مرخصی رفته باشد، مدیران سازمان متحمل هزینه های زیادی خواهند شد تا شرکت های خدمات و پشتیبانی درآن تایم مشکل آنها را حل نمایند.

اما درصورت برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه، پیمانکار موظف به ارائه خدمات پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد و این مساله باعث آسودگی خاطر مدیران سازمان ها و شرکت ها می شود تا آنها بتوانند به اولویت های اصلی مجموعه خود بپردازند.

بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک مدت هاست خدمات پشتیبانی شبکه خود را به صورت برون سپار انجام می دهند. با توجه به مزایایی که در بالا برای برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه ذکر شد ممکن است موجب تشویق شما شده باشد تا فعالیت ITتان را برون سپاری کنید. نکته ای مهم که باید به آن توجه کنید این است که، اگر خدمات خود را به شرکتی برونسپاری نمایید که سابقه کار با زمینه تجاری مرتبط شما را داشته باشند؛ بیش از آنکه تصور کنید برای کسب و کارتان مفید خواهد بود.

اگر شما هم نظرتان عوض شد و تصمیم به برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه خود را داشتید ما یک شرکت پشتیبانی شبکه خوب می شناسیم که شاید شما نام آن را شنیده باشید. پیشنهاد ما تیم متخصص و خبره رایان پشتیبان است. شما باخیال راحت می توانید خدمات پشتیبانی شبکه خود را به این تیم سپرده و دیگران نگران هیچ چیز نباشید.

۱کاهش و کنترل هزینه ها
کاهش هزینه از طریق کاهش هزینه های مرتبط با استخدام یک کارمند، مانند آموزش، مالیات، بیمه درمانی، بازنشستگی و ...


۲تمرکز مدیران روی هدف های اصلی شرکت یا سازمان
بسیار سخت است که یک شرکت در تمام زمینه ها فعالیت داشته باشد و تمامی کارها را خود به تنهایی انجام دهد. برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه به شما این اجازه را می دهد تا روی هدف های اصلی شرکت خود تمرکز کنید و باقی کارها را به شرکت های دیگر بسپارید.


۳دسترسی به تخصص بیشتر
درصورتی که شما خدمات شبکه خود را به شرکت های متخصص برون سپاری کنید، بازگشت سرمایه به شما بسیار بیشتر می شود. و شما می توانید به جای استفاده از دانش یک نفر، از تجربه یک تیم متخصص بهره مند شوید. و آنها از سیستم های شما به صورت دوره ای بازدید میکنند تا از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.


4دسترسی به آخرین تکنولوژی
معمولا شرکت های ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه، متخصصانی دارند که دانش آن ها همیشه به روز است و شما با برون سپاری خدمات خود می توانید همیشه از خدمات بروز آن ها بهره مند شوید.


5 صرفه جویی در زمان

اگر شما مدیر شرکتی هستید و هنگام خرابی کامپیوترهایتان خودتان مجبورید اشکالات آن را برطرف کنید یا آن را به دیگر کارمندانتان که وظیفه ی دیگری دارند و فقط آشنایی با کامپیوتر دارند می سپارید، قطعا علاوه بر از دست رفتن زمان خود و کارمندان دیگر امکان دارد که دچار اشتباه شوید و خرابی بیشتری به بار آورید. اما با برون سپاری خدمات IT خود، شرکت ارائه دهنده خدمت، درصورت وقوع مشکل آن را به سرعت حل می نمایند و اینگونه دیگر وقت خود یا دیگر کارمندانتان طلف نخواهد شد. علاوه بر آن این شرکت ها معمولا دوره ای از سیستم های شما بازدید می کنند و قبل از وقوع اشکال آن را برطرف می کنند.

چگونه برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه در کاهش هزینه ها به شما کمک میکند؟

یک شرکت یا سازمان کوچک برای استخدام یک کارشناس پشتیبانی شبکه می بایست هزینه زیادی صرف کند که در طولانی مدت اصلا به صرفه نیست. همچنین در صورتی که سازمان با بحران مواجه شود و کارشناس پشتیبانی شبکه حضور نداشته باشد به عنوان مثال به مرخصی رفته باشد، مدیران سازمان متحمل هزینه های زیادی خواهند شد تا شرکت های خدمات و پشتیبانی درآن تایم مشکل آنها را حل نمایند.

اما درصورت برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه، پیمانکار موظف به ارائه خدمات پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد و این مساله باعث آسودگی خاطر مدیران سازمان ها و شرکت ها می شود تا آنها بتوانند به اولویت های اصلی مجموعه خود بپردازند.

بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک مدت هاست خدمات پشتیبانی شبکه خود را به صورت برون سپار انجام می دهند. با توجه به مزایایی که در بالا برای برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه ذکر شد ممکن است موجب تشویق شما شده باشد تا فعالیت ITتان را برون سپاری کنید. نکته ای مهم که باید به آن توجه کنید این است که، اگر خدمات خود را به شرکتی برونسپاری نمایید که سابقه کار با زمینه تجاری مرتبط شما را داشته باشند؛ بیش از آنکه تصور کنید برای کسب و کارتان مفید خواهد بود.

اگر شما هم نظرتان عوض شد و تصمیم به برون سپاری خدمات پشتیبانی شبکه خود را داشتید ما یک شرکت پشتیبانی شبکه خوب می شناسیم که شاید شما نام آن را شنیده باشید. پیشنهاد ما تیم متخصص و خبره رایان پشتیبان است. شما باخیال راحت می توانید خدمات پشتیبانی شبکه خود را به این تیم سپرده و دیگران نگران هیچ چیز نباشید.


[ بازدید : 84 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

چرا به ثبت برند و علامت تجاری نیاز دارید؟

جمعه 7 آذر 1399
14:55
mohsen

در این مقاله مطالبی درباره ثبت برند و علائم تجاری و مزیت های آن ارائه نموده ایم. همچنین به سوالاتی که ممکن است در این حوزه برایتان پیش آمده باشد پاسخ داده ایم. همراه ما باشید.

علامت تجاری چیست؟

در قانون مدنی و براساس ماده ۳۰ علامت، علامت جمعی و اسم تجاری یعنی:

علامت یعنی هر نشان قابل رویتی که قادر باشد محصولات یا خدمات افراد حقیقی یا حقوقی را از هم مجزا سازد.

برند چیست؟

برند (Brand) نماد مشخص، مارک، لوگو، اسم، کلمه و یا جمله‌ای است که شرکت‌ها جهت تمایز محصولات و خدمات خود از دیگران استفاده می‌کنند.

برند، ممکن است به کالا یا تولیدکننده، یک خدمت یا موسسه خدماتی، یک شرکت یا سازمان و یا یک شخص، مکان، رویداد یا حتی مذهب و عقیده متعلق باشد.

تفاوت برند و علامت تجاری چیست؟
علامت تجاری به طرح یا نشانی خاصی گفته میشود که کالا ها و خدمات یک شرکت را معرفی میکند .اما برند همانطور که گفتیم؛ نام، عبارت، طرح، نماد است که مشخص کننده محصولی خاص است و آن را از دیگران محصولات یا خدمات مشابه متمایز می نماید .

استفاده از علامت تجارتی و برند چه مزایایی را دارد؟

تشخیص محصولات اگر دیگر محصولات توسط مشتریان

کمک به شرکت‌ها جهت متمایز ساختن محصولات‌شان از یکدیگر

ابزار مناسب جهت بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها

دادن اجازه استفاده از آنها به اشخاص ثالث و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.

جزء ضروری جهت دریافت موافقت‌ نامه‌ های اعطای نمایندگی

ممکن است دارائی ارزشمند کسب و کار باشند.

تشویق شرکت‌ها به سرمایه گذاری در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات

حائز اهمیت جهت دریافت وام

علامت تجاری، قابل نقل وانتقال بوده و جهت این کار باید طبق مقررات قانون ثبت علائم و اختراعات ایران به ثبت برسد. لذا تفویض اجازه ی استفاده از یک علامت تجاری ثبت شده به شرکت های ثالث داده می شود که می تواند منبع درآمد بیشتری برای شرکت یا شخص به وجود آورد و یا اساس انعقاد یک موافقت نامه ی اعطای نمایندگی فروش باشد.

ایجاد ارزش افزوده ی سهام سهامداران و افزایش درآمد شرکت ها

امکان درج آن روی کالای خاصی که طبقه آن مشخص است

جلوگیری از واردات و صادرات آن کالا بدون مجوز شما

جلوگیری از عرضه و فروش آن محصول یا خدمت بدون مجوز شما

امکان انتقال اجازه استفاده از آن کالا یا خدمت در مقابل توافقات مالی به شرکتها و اشخاص

گسترش انحصاری بازار محصولات خود

اهرمی جهت رقابت مطلوب

و بسیاری از منافع اقتصادی دیگر...

آیا علامت تجارتی در ایران مورد حمایت قانون قرار می گیرد؟

بله علامت تجارتی در جمهوری اسلامی ایران تحت حمایت مراجع قانونی قرار دارد. ایران جزء معدود کشورهای آسیایی است که در قوانین داخلی خود قوانین مربوط به حمایت از علائم تجاری را قرار داده است. این قانون از سال 1310 در قوانین ایران گنجانده شده است. ثبت علائم و اختراعات مصوب 1310 و آئین نامه اجرائی این قانون مصوب 1337 مبنای این حمایت می باشد.

چه کسانی می توانند از علامت تجارتی استفاده کنند؟

شخصی که علامت تجارتی به نام او ثبت شده باشد.

شخصی که علامت به طور موقت یا دائم از سوی مالک به وی منتقل شده است.

آیا می توان با استفاده از علامت تجارتی واردات برخی کالاها را انحصاری کرد؟

بله، این مساله حقوقی است که یک فرد نسبت به مالکیت خود پیدا می کند. یعنی زمانی که یک علامت تجارتی توسط یک شخص یا شرکت ثبت شود حق استفاده از آن مربوط به ثبت کننده می باشد و شخص دیگری نمی تواند از آن استفاده کند. به عنوان مثال اگر شخصی با یک کارخانه تولید نوشابه قرار دادی داشته باشد که روزانه 1000 بطری با نام و علامت تجارتی تحت مالکیتش تولید کند این کالاها با شرط ثبت علامت بر روی آن فقط برای سفارش دهنده قابل حمایت است و ایشان می تواند از این علامت استفاده و مانع استفاده دیگران و حتی کارخانه تولید کننده از علامت تجاری متعلق به سفارش دهنده نیز بشود

آیا می توان از علامت تجارتی دیگری استفاده نمود؟

اگر بدون اجازه مالک علامت تجارتی باشد نمیتوان این کار را کرد.

آیا می توان علامت تجارتی مشهوری که در ایران به ثبت نرسیده است را به نام خود ثبت نمود؟

امکان چنین در خواستی وجود دارد. اما چون اغلب علامت های مشهور درکشورهای عضو کنوانسیونهای جهانی که ایران هم عضو آن است از جمله کنوانسیون پاریس به ثبت رسیده است بعدها مالکین آن علامت به محض اطلاع می توانند علاوه بر در خواست ابطال علامت شما از شما ضرر و زیانهای هنگفتی را نیز مطالبه کنند. البته اداره مالکیتهای صنعتی با یک بر خورد عرفی به موضوع می پردازد و اغلب چنین در خواستهایی را نمی پذیرد.

آیا می توان محصولاتی را که با علامت تجارتی تحت مالکیت من وارد شده است ولی از من هیچگونه مجوزی گرفته نشده است توقیف نمود؟

هر محصولی که با یک علامت تجارتی ثبت شده باشد در ایران وارد می شود یا باید توسط مالک آن و یا شخصی که نمایندگی وکالت و یا اجازه واردات از سوی مالک دارد ترخیص شود. چنانچه شما مالک علامت تجارتی باشید و از این واردات اطلاع پیدا نمائید می توانید از طریق مراجع قضائی مانع واردات آن کالا شد و آن را توقیف نمود.

مدت زمان حمایت قانونگذار ایرانی از علامت تجاری چند سال است؟

10 سال از تاریخ ثبت اظهارنامه در اداره مالکیتهای صنعتی

آیا می توان در هر دادگاهی در کشور اقامه دعوی در رابطه با موضوعات علامت تجاری نمود؟

طرح دعوی بلااشکال است. اما لازم به ذکر است که فقط دادگستری شهر تهران می تواند به این دعوی رسیدگی نماید اما این مساله مانع نمی شود که در دادگاههای سایر شهرستانها از رسیدگی اولیه و مقدماتی به این موضوع استنکاف نمایند بلکه به صراحت قانون سایر محاکم در شهرستانهای دیگر باید اقدامات مقدماتی را انجام دهند و حتی می توانند تا مرحله صدور قرار تامین اقدام نموده و پرونده را جهت ادامه رسیدگی ها به تهران ارسال نمایند.

آیا علامت های تجارتی سایر کشورها در ایران حمایت می شود؟

کشورهایی که عضو کنوانسیون پاریس هستند می توانند از حمایت در ایران نیز بر خوردار باشند.

آیا می توان یک نوشته را به جای شکل خاص به عنوان علامت تجارتی ثبت نمود؟

بله امکان ثبت نقش، شکل یا حروف به عنوان علامت تجارتی وجود دارد.

فرق لوگو، مارک و علامت تجاری چیست؟

در متون خارجی و همچنین در قوانین ایران هیچ اشاره ای به واژه لوگو نشده است. بلکه یک اصطلاح عامیانه محسوب می شود اما مارک به تنهایی کاربرد ندارد بلکه ترید مارک TRADE MARK به معنای همان علامت تجارتی است و درحقیقت کشورهای دیگر مساوی با علامت تجارتی می باشد.


[ بازدید : 73 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

یک وکیل ملکی خوب چه ویژگی دارد ؟

چهارشنبه 21 آبان 1399
19:00
mohsen

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در انواع حوزه های ملکی تخصص دارد . اگرچه وکیل ملکی در پرونده های زلاق ، حضانت ، نفقه ، و مابقی موارد توانایی لازم را دارد . ولی تنها در امور ملکی پرونده های موکل را انجام میدهد .

دعاوی ملکی چگونه دعاوی هستند؟

دعاوی ملکی به مجموعه ای از دعاوی گفته میشود که به نوعی به اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. و بسته به نوع و موضوع آن ممکن است جنبه حقوقی، کیفری و یا تلفیقی از هر دو را داشته باشد.

در حقیقت دعاوی ملکی مربوط به املاک، مستغلات و اراضی است که لازم است توسط وکیل ملکی و وکلایی که در زمینه املاک فعالیت می‌کنند و دارای تجربه و مهارت کافی هستند پیگیری و انجام شود.

خصوصیات وکیل ملکی

نکاتی را ذکر میکنیم که برای انتخاب وکیل ملکی باید به آن توجه ویژه ای کرد :

وکیل مورد نظر باید بر قانون مدنی و حتی قانون تجارت و آیین دادرسی مدنی تسلط کامل داشته باشد تا بنواید از حقوقی موکل خود دفاع کند .

وکیل انتخاب شده باید در امر نگارش دادخواست بسایر حرفه ای و تبحر بالایی داشته باشد . دعاوی ملی بسیارپیچیده می باشد . از نحوه تعیین خواهان و خوانده گرفته تا موضوع خواسته دعوی و نیز ادله آن . به طور عرض کنم که در دعوی الزام به تنظیم سند رسیم ، تمامی ایادی قبلی تا شخصی که سند به نام وی صادر شده باید هوانده دقوی قرار بگیرند . در غیر این صورت قرار رد دعوی صادر می شود.

مشاوره حقوقی یا وکیل ملکی مورد نظر باید به گونه ای باید که وکیل ملکی بتواند زوایای پرونده را بررسی کند و تمامی تمامی راه حل های انتخابی را برای موکل روشن کند .

وکیل باید یک شخص پیگیر و با پشتکار بالا باشد واینکه وقت و توانایی لازم را داشته باشد تا در ماه بتواند چندین بار به شعبه مورد نظر سر بزند و به پرونده ملکی موکل رسیدگی کند . در کل پرونده های ملکی خیلی زمان بر و طولانی هستند و وکیل مورد نظر باید خیلی صبور و باحوصله باشد تا بتواند این این پرونده را به نفع موکل به پایان برساند .

مشاور حقوقی یا وکیل باید با سابقه و با تجربه باید و شما باید در انتهاب خود بسیار دقت کنید و دیگران که سابقه چنین پرونده هایی دست وکیل داشته اند پرس و جو کنید . خیلی از افراد برای کمتر هزینه کردن بجای یک وکیل خوب و متخصص یک وکیل کم تجربه استفاده میکند که خود همین باعث شکست در پرونده میباشد.

برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان کلیک کنید .

کدام دعاوی را به وکیل املاک بسپاریم؟

دعاوی حقوقی بسیاری هستند که بهتر است توسط وکیل ملکی طرح و پیگیری شوند. مهمترین دعاوی ملکی که باید به وکیل ملکی سپرده شوند، عبارتند از:

دعوای حقوقی خیلی زیاد هستند که بهتر است توسط یک وکیل ملکی طرح و پیگیری شود .

چند تا از مهمترین دعاودی ملکی را برای شما ذکر می کنیم :

مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه

وکیل ملکی با اطلاع دقیق با اطلاق دقیق از نحوه سرقفلی و حق کسب و پیشه و نیز شرایط ساقط شدن حق سرقفلی ، ایجاد راه حل و نحوه چگونه توقیف کردن سر قفلی میتواند در روند پرونده تاثیر بسیار بالایی داشته باشد .

تخلیه ملک مسکونی

تخلیه ملک یک فرآیند بسیار پیچیده ای است که چه در حالت حکم تخلیه و چه در حالت حکم تخلیه باید الزاماتی در نحوه طرح آن رعایت شود . به عنوان مثال اتمام قرارداد اجاره یکی از مهمترین شروز طرح دعوی می باشد . حتی با توجه به تجربه قبلی، وکیل ملکی میتواند به شما مواردی را گوش زد کند که قبال از اتمام قراردااد اجاره نیز ملک را تخلیه نمود .

خلع ید

خلع ید را میتوان یکی از دعاوی ملکی پیچیده در نظر گرفت که حتما باید برای آن از وکیل ملکی استفاده شود . خلع ید در بسیار ی از موارد با تصرف عدوانی اشتباه گرفته می شود. .در این طرح دعوی باید یا سند سمی بنام خواهان وجود داشته باید یا اینکه قبل از آن اثبات مالکیت انجام شود . اگر برخلاف این دوموضوع باشد دعوی نتیجه نمیگیرد . برای جلوگیری از این موضوع باید حتما وکیل ملکی برای خود به اختیار بگیرید.

فک رهن

یکی از مشکلات اساسی مردم، فک رهن از بانک یا دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که وکیل ملکی متخصص در امور بانکی و نیز توقیف اموال می‌تواند از پس از این کار برآید.

یکی از بیشترین مشکلاتی که مردم در پرونده های ملکی دارند فک رهن از بانک دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که یک وکیل ملکی با تجربه می تواند از پس این کار به خوبی برآید .

پس برای این موضوع حتما یکی وکیل با تجربه و خبره برای پرونده خود انتخاب کنید .

فروش ملک مشاع

وقتی که ملک افراز نباشد و حداقل یکی از شرکا قصد فروش را داشته باشد و بین شرکا اختلاف باشد وکیل ملکی خیلی میتواند به این قضیه کمک بسیار بالایی بکند. چرا که باید ابتدا از طریق اداره ثبت، گواهی عدم افراز صادر شود و از طریق دادگاه دستور فروش مال مشاع اخذ گردد و در نهایت مال مشاعی به مزایده گذاشته شود. وکیل ملکی در پیگیری مسیر فروش ملک مشاعی و نیز مذاکره و مصالحه با سایر شرکا برای توافق در فروش ملک نقشی اساسی دارد.

حق شفعه

این حق دارای شرایطی است که در صفحه مربوط به آن به تفصیل توضیح داده شده است. اما مهمترین نقش وکیل ملکی در اثبات حق شفعه، تفسیر دقیق قانون و اثبات وجود شرایط به وجود آمدن این حق است. مانند این که ملک بین دو نفر مشاع است (حتی اگر به ارث رسیده است) و نیز فرد خواهان پس از اطلاع از فروش سهم شریک دیگر اقدام به استفاده از این حق نموده است.

الزام به تنظیم سند رسمی

این دعوی شابع ترین پرونده ملکی بین مردم به شمار می آید . که دارای شرایط و قوانین خاص خودش میباشد . و در بسیاری موارد افراد به دلیل عدم آگاهی در این موضوع نمیتوانند به حق خود برسند و به مشکل میخورند . یکی از بیشترین مشکلات در این پرونده که برای افزاد پیش می آید ملک به صورت وکالتی جند نوبت انتقال پیدا کرده است و باید هم ایادی قبلی تا مالک سند طرف دعوی باشد و یا اگر ملک مشاعی یا ورثه ای باید باید همه مالکین طرف دعوی قرار گیرند.

هزینه وکیل ملک در دعاوی ملکی چقدر است؟

با توجه به نکاتی که باال گفته شد یک وکیل خوب میتواند شما را از خسارت های جبران نا پذیری نجات دهد، پس کمک گرفتن از یک وکیل خوب میتواند شمارا در این امر کمک کند و بسیار ضروری است . پس به دلیل ترس از هزینه های بالای گرفتن وکیل افراد از گرفتن وکیل خود داری میکنند و ضررآن ها چندین برابر می شود . توصیه ما این است قبل از هر اقدامی و برای پیدا کردن بهترین وکیل مکلی با مراجه به سایت موسسه حقوقی اوستا مشورت های لازم را انجام دهید و از تعرفه و هزینه های یک وکیل ملکی خوب با خبر شوید تا بتوانید از از حقوقی خود در دادگاه دفاع کنید .

یک وکیل ملکی خوب چه ویژگی دارد ؟

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در انواع حوزه های ملکی تخصص دارد . اگرچه وکیل ملکی در پرونده های زلاق ، حضانت ، نفقه ، و مابقی موارد توانایی لازم را دارد . ولی تنها در امور ملکی پرونده های موکل را انجام میدهد .

دعاوی ملکی چگونه دعاوی هستند؟

دعاوی ملکی به مجموعه ای از دعاوی گفته میشود که به نوعی به اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. و بسته به نوع و موضوع آن ممکن است جنبه حقوقی، کیفری و یا تلفیقی از هر دو را داشته باشد.

در حقیقت دعاوی ملکی مربوط به املاک، مستغلات و اراضی است که لازم است توسط وکیل ملکی و وکلایی که در زمینه املاک فعالیت می‌کنند و دارای تجربه و مهارت کافی هستند پیگیری و انجام شود.

خصوصیات وکیل ملکی

نکاتی را ذکر میکنیم که برای انتخاب وکیل ملکی باید به آن توجه ویژه ای کرد :

وکیل مورد نظر باید بر قانون مدنی و حتی قانون تجارت و آیین دادرسی مدنی تسلط کامل داشته باشد تا بنواید از حقوقی موکل خود دفاع کند .

وکیل انتخاب شده باید در امر نگارش دادخواست بسایر حرفه ای و تبحر بالایی داشته باشد . دعاوی ملی بسیارپیچیده می باشد . از نحوه تعیین خواهان و خوانده گرفته تا موضوع خواسته دعوی و نیز ادله آن . به طور عرض کنم که در دعوی الزام به تنظیم سند رسیم ، تمامی ایادی قبلی تا شخصی که سند به نام وی صادر شده باید هوانده دقوی قرار بگیرند . در غیر این صورت قرار رد دعوی صادر می شود.

مشاوره حقوقی یا وکیل ملکی مورد نظر باید به گونه ای باید که وکیل ملکی بتواند زوایای پرونده را بررسی کند و تمامی تمامی راه حل های انتخابی را برای موکل روشن کند .

وکیل باید یک شخص پیگیر و با پشتکار بالا باشد واینکه وقت و توانایی لازم را داشته باشد تا در ماه بتواند چندین بار به شعبه مورد نظر سر بزند و به پرونده ملکی موکل رسیدگی کند . در کل پرونده های ملکی خیلی زمان بر و طولانی هستند و وکیل مورد نظر باید خیلی صبور و باحوصله باشد تا بتواند این این پرونده را به نفع موکل به پایان برساند .

مشاور حقوقی یا وکیل باید با سابقه و با تجربه باید و شما باید در انتهاب خود بسیار دقت کنید و دیگران که سابقه چنین پرونده هایی دست وکیل داشته اند پرس و جو کنید . خیلی از افراد برای کمتر هزینه کردن بجای یک وکیل خوب و متخصص یک وکیل کم تجربه استفاده میکند که خود همین باعث شکست در پرونده میباشد.

برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان کلیک کنید .

کدام دعاوی را به وکیل املاک بسپاریم؟

دعاوی حقوقی بسیاری هستند که بهتر است توسط وکیل ملکی طرح و پیگیری شوند. مهمترین دعاوی ملکی که باید به وکیل ملکی سپرده شوند، عبارتند از:

دعوای حقوقی خیلی زیاد هستند که بهتر است توسط یک وکیل ملکی طرح و پیگیری شود .

چند تا از مهمترین دعاودی ملکی را برای شما ذکر می کنیم :

مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه

وکیل ملکی با اطلاع دقیق با اطلاق دقیق از نحوه سرقفلی و حق کسب و پیشه و نیز شرایط ساقط شدن حق سرقفلی ، ایجاد راه حل و نحوه چگونه توقیف کردن سر قفلی میتواند در روند پرونده تاثیر بسیار بالایی داشته باشد .

تخلیه ملک مسکونی

تخلیه ملک یک فرآیند بسیار پیچیده ای است که چه در حالت حکم تخلیه و چه در حالت حکم تخلیه باید الزاماتی در نحوه طرح آن رعایت شود . به عنوان مثال اتمام قرارداد اجاره یکی از مهمترین شروز طرح دعوی می باشد . حتی با توجه به تجربه قبلی، وکیل ملکی میتواند به شما مواردی را گوش زد کند که قبال از اتمام قراردااد اجاره نیز ملک را تخلیه نمود .

خلع ید

خلع ید را میتوان یکی از دعاوی ملکی پیچیده در نظر گرفت که حتما باید برای آن از وکیل ملکی استفاده شود . خلع ید در بسیار ی از موارد با تصرف عدوانی اشتباه گرفته می شود. .در این طرح دعوی باید یا سند سمی بنام خواهان وجود داشته باید یا اینکه قبل از آن اثبات مالکیت انجام شود . اگر برخلاف این دوموضوع باشد دعوی نتیجه نمیگیرد . برای جلوگیری از این موضوع باید حتما وکیل ملکی برای خود به اختیار بگیرید.

فک رهن

یکی از مشکلات اساسی مردم، فک رهن از بانک یا دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که وکیل ملکی متخصص در امور بانکی و نیز توقیف اموال می‌تواند از پس از این کار برآید.

یکی از بیشترین مشکلاتی که مردم در پرونده های ملکی دارند فک رهن از بانک دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که یک وکیل ملکی با تجربه می تواند از پس این کار به خوبی برآید .

پس برای این موضوع حتما یکی وکیل با تجربه و خبره برای پرونده خود انتخاب کنید .

فروش ملک مشاع

وقتی که ملک افراز نباشد و حداقل یکی از شرکا قصد فروش را داشته باشد و بین شرکا اختلاف باشد وکیل ملکی خیلی میتواند به این قضیه کمک بسیار بالایی بکند. چرا که باید ابتدا از طریق اداره ثبت، گواهی عدم افراز صادر شود و از طریق دادگاه دستور فروش مال مشاع اخذ گردد و در نهایت مال مشاعی به مزایده گذاشته شود. وکیل ملکی در پیگیری مسیر فروش ملک مشاعی و نیز مذاکره و مصالحه با سایر شرکا برای توافق در فروش ملک نقشی اساسی دارد.

حق شفعه

این حق دارای شرایطی است که در صفحه مربوط به آن به تفصیل توضیح داده شده است. اما مهمترین نقش وکیل ملکی در اثبات حق شفعه، تفسیر دقیق قانون و اثبات وجود شرایط به وجود آمدن این حق است. مانند این که ملک بین دو نفر مشاع است (حتی اگر به ارث رسیده است) و نیز فرد خواهان پس از اطلاع از فروش سهم شریک دیگر اقدام به استفاده از این حق نموده است.

الزام به تنظیم سند رسمی

این دعوی شابع ترین پرونده ملکی بین مردم به شمار می آید . که دارای شرایط و قوانین خاص خودش میباشد . و در بسیاری موارد افراد به دلیل عدم آگاهی در این موضوع نمیتوانند به حق خود برسند و به مشکل میخورند . یکی از بیشترین مشکلات در این پرونده که برای افزاد پیش می آید ملک به صورت وکالتی جند نوبت انتقال پیدا کرده است و باید هم ایادی قبلی تا مالک سند طرف دعوی باشد و یا اگر ملک مشاعی یا ورثه ای باید باید همه مالکین طرف دعوی قرار گیرند.

هزینه وکیل ملک در دعاوی ملکی چقدر است؟

با توجه به نکاتی که باال گفته شد یک وکیل خوب میتواند شما را از خسارت های جبران نا پذیری نجات دهد، پس کمک گرفتن از یک وکیل خوب میتواند شمارا در این امر کمک کند و بسیار ضروری است . پس به دلیل ترس از هزینه های بالای گرفتن وکیل افراد از گرفتن وکیل خود داری میکنند و ضررآن ها چندین برابر می شود . توصیه ما این است قبل از هر اقدامی و برای پیدا کردن بهترین وکیل مکلی با مراجه به سایت موسسه حقوقی اوستا مشورت های لازم را انجام دهید و از تعرفه و هزینه های یک وکیل ملکی خوب با خبر شوید تا بتوانید از از حقوقی خود در دادگاه دفاع کنید .


برچسب ها: یک وکیل ملکی خوب ,
[ بازدید : 86 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

آموزش پاکسازی پوست در بهترین آموزشگاه تهران (به همراه ارائه مدک معتبر)

چهارشنبه 26 شهريور 1399
20:6
mohsen

پاکسازی پوست صورت چیست؟

پاکسازی پوست یا پیلینگ Peeling یا لایه برداری پوست به معنای برداشتن لایه‌های مرده پوست است که باعث پاک شدن پوست و درخشندگی آن می‌شود. امروزه پاکسازی پوست و لایه برداری بین خانم‌ها رواج بسیار پیدا کرده است و برای پاک و تمیز کردن جوش، لکه‌های قهوه ای پوست، جای جوش و لکه‌های بارداری بر روی پوست از این روش استفاده می‌کنند. پاکسازی پوست باعث شادابی، طراوت و زیبایی پوست شما می‌شود. با لایه برداری و پاکسازی پوست می توان برای همیشه با مشکلات پوستی مانند زبر بودن پوست، کک و مک، کدر بودن پوست، چروک های پوستی و همچنین منافذ باز پوست خداحافظی کرد. به همین خاطر آموزش پاکسازی پوست می تواند به ما در داشتن پوستی زیبا کمک کند.


البته این تنها فواید پاکسازی پوست صورت نیست. در این صفحه به طور کامل در مورد مواردی از این دست اطلاعات کاملی کسب خواهید کرد:


پاکسازی صورت

هزینه و قیمت پاکسازی پوست

معرفی بهترین مرکز پاکسازی پوست

نحوه دریافت مجوز و مدرک پاکسازی پوست

آموزش فیشیال صورت

امروزه بعضی خانم‌ها سعی می‌کنند در خانه لایه برداری و پاکسازی پوست خود را بصورت تجربی انجام دهند ولی این کار نیاز به تخصص خاص و وسایل و مواد مرغوب جهت لایه برداری دارد که در مطب ها، کلینیک های زیبایی و درمانی این کار با دستگاه‌های پیشرفته و توسط متخصصین این کار انجام می‌شود. در تمامی دوره های پاکسازی پوست به طور کامل نحوه کار با دستگاه های مرتبط را آموزش خواهید دید و می توانید بلافاصله وارد بازار کار پاکسازی پوست شوید.


آموزش پاکسازی پوست در تهران

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک های پاکسازی پوست مجهز و معتبر مانند سالن VIP لی لی که دارای مدرن ترین و مجهزترین دستگاه‌ها جهت پاکسازی پوست صورت و بدن و همچنین متخصصین حرفه ای است، با اطمینان به این مرکز مراجعه کرده، و از دوره های پاکسازی پوست صورت بهره مند شوید.


در طی این دوره ها پس از آموزش های تئوری و سپس عملی و پس از بررسی نوع پوست مدل، پاکسازی بر اساس آن به بهترین نحو و با مرغوب ترین مواد برای پوست آسیب دیده انجام می شود و کلیه آموزش ها قدم به قدم به هنرآموز آموزش داده می شود و در نهایت به هنرآموزان گرامی مدرک پاکسازی پوست بین المللی و معتبر ارائه می گردد.


تماس با آموزشگاه پاکسازی پوست تهران

چنانچه قصد پاکسازی پوست خود را دارید و یا میخواهید در این حرفه به طور کامل مسلط شوید، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


۰۹۱۲۰۳۱۱۳۱۷


در انتهای همین صفحه نیز، توضیحات بیشتری از دوره‌های آموزشی پاک سازی پوست صورت ذکر گردیده است.

تاریخچه لایه برداری و پاکسازی پوست

از زمان‌های گذشته تاکنون به پوست و اهمیت نگهداری و جوان سازی آن توجه بسیار شده است، زیرا پوست پوشش بیرونی بدن است و اولین چیزی که به چشم دیگران می‌آید، همین پوست است که سن و طراوت و جوانی هر فرد را نشان می‌دهد. در گذشته‌های بسیار دور از روش‌های مختلفی جهت جوان سازی پوست استفاده می‌کردند. مثلا کلئوپاترا فرعون مصر نیز از حمام شیر برای جوان سازی و لطافت و زیبایی پوست خود استفاده می‌کرد، زیرا شیر دارای اسیدلاکتیک بوده و برای جوان سازی پوست عالی است. رومیان باستان نیز برای جوان سازی پوست خود از روش وان شراب بهره می‌بردند.


اما از اولین اقداماتی که برای پاکسازی پوست انجام شد، به دهه ۱۸۷۰ برمی گردد که در آن سال برای پاکسازی پوست های خشک و چرب، خمیری را تهیه ‌نمودند که از آن جهت پاکسازی استفاده می‌شد. اما با پیشرفت علم در ایالات متحده شخصی به نام آنتوانت لاگاس برای بهبود اسکارهای ناشی از جراحات جنگ از روش پیلینگ با فنل استفاده کرد تا بتواند پوست های آسیب دیده را ترمیم کند.


شناخت انواع پوست برای پاکسازی آن

برای پاکسازی پوست ابتدا باید نوع پوست را شناسایی کرد تا بتوان با بهترین مواد و روش، پوست را از هرگونه آلودگی و چربی و لکه پاکسازی نمود. اما در کل بصورت روزانه دو بار در روز صورت خود را به آرامی با آب خنک و صابون تمیز کنید. سعی کنید پس از شستشوی صورت با حوله ای نرم و بدون کشیدن روی پوست، صورت خود را خشک نمایید تا از چروک شدن پوست جلوگیری شود. جهت جلوگیری از انتقال میکروب و آلودگی‌ها به پوست از لیف استفاده نکنید و سعی کنید با نوک انگشتان که نرم و لطیف است برای شستن صورت خود استفاده کنید.


انواع و نمونه‌های مختلف پوست

پوست نرمال: اکثر پوست‌ها نرمال هستند، به پوست‌هایی که حساس نیستند و روشن و متعادل هستند پوست نرمال می‌گویند، پوست‌های نرمال به ندرت جوش می‌زنند و با شستشو، پوست نرم و لطیف می‌شود.

پوست چرب: در پوست چرب منافذ پوست باز است و یک لایه چربی روی پوست قرار دارد که این پوست مستعد جوش است زیرا غدد چربی آن فعال هستند اما می‌توان با روش‌های پاکسازی مناسب پوست و استفاده از مواد مرغوب جهت پاکسازی صورت از چربی های اضافی صورت خلاص شد و پوستی نرم و لطیف و نرمال داشت. در ضمن از حسن‌های خوب این نمونه پوست، دیرتر چروک شدن آن است که در پوست‌های دیگر از مزیت وجود ندارد.

پوست خشک: پوست خشک، پوستی است که فاقد چربی و رطوبت است و منافذ بسیار ریزی دارد. در این نوع، سطح پوست بصورت خط ها و چروک هایی باریک و مرئی نشان داده می‌شود، در واقع این نوع پوست زودتر چروک می‌شود و به صورت پوسته پوسته می‌شود. این نوع پوست بخاطر نداشتن چربی به ندرت جوش میزند و با شروع سرما پوست خشک می‌شود و احساس خارش در پوست به وجود می‌آید. برای مرطوب نگه داشتن پوست و جلوگیری از خشک شدن آن باید از محصولات مرغوب آرایشی استفاده کرد و مراقبت‌های پوستی را بصورت ماهانه و زیر نظر متخصصین این کار انجام داد تا همیشه پوستی مرطوب داشته باشید.

پوست آکنه دار: جوش های قرمز که سر چرکین ندارند را آکنه گویند. پوست‌های آکنه دار ارثی هستند و با متدهای جدید پاکسازی پوست می‌توان این مشکل را حل کرد و پوستی صاف و لطیف داشت.

پوست با جوش سرسیاه: جوش سر سیاه در اغلب پوست‌ها مشاهده می‌شود. این جوش یک کیسه مویی است، که با چربی پوست و کراتین تشکیل می‌شود. جوش سر سیاه اغلب در مرکز صورت، به صورت یک برآمدگی در زیر پوست ظاهر می‌شود و پیدایش آن بر اثر اکسید شدن چربی پوست در مجاورت محیط است. درمان جوش های سر سیاه با دستگاه‌های پاکسازی پوست به راحتی و بدون درد انجام می‌شود.

پوست ترکیبی: این نوع پوست ترکیبی از پوست خشک و چرب است. به این صورت که قسمت‌هایی از پوست مانند بینی، چانه و پیشانی چرب هستند و گونه‌ها خشک هستند، که باید برای متعادل کردن تمام قسمت‌های پوست از آبرسان های مناسب و پاکسازی به موقع پوست استفاده کرد.

پوست حساس: پوست‌های حساس دارای ظاهری قرمز و یا صورتی هستند که به راحتی قرمز می‌شوند. این مدل پوست‌ها نیاز به مراقبت بسیار دارند و نباید از هر نوع لوازم آرایشی و یا پاک کننده‌ها و یا لایه بردار برای پاکسازی آن استفاده نمود، زیرا به آسانی دچار آسیب می‌شوند.

پوست چروک: هر نوع پوستی به مرور چروک می‌شود و حالت افتادگی پیدا می‌کند. چروک صورت ابتدا در چانه، خط خنده و دور چشم پدیدار می‌شود، اما با مراقبت‌های به موقع، استفاده از آبرسان های مناسب و پاکسازی ماهانه پوست می‌توان از چین و چروک های پوست کاهش داد و پیدایش چروک های پوست را به تعویق انداخت و پوستی جوان و شاداب را برای مدتی طولانی داشت.

پوست با لکه‌های قهوه ای: پیدایش لکه های قهوه ای پوست بر اثر استفاده نکردن از ضد آفتاب و قرار گرفتن مستقیم در معرض تابش نور خورشید به وجود می‌آید. این لکه های قهوه ای و گاهی سیاه می‌شوند که برای از بین آن‌ها حتما باید زیر نظر متخصص باشد زیرا با درمان اشتباه ممکن است نه تنها حتی لکه ها از بین نرود، بلکه برای همیشه باقی بماند.

انواع لایه برداری و پاکسازی پوست
برای لایه برداری و پاکسازی پوست چند روش مرسوم است که با تشخیص نوع پوست شما توسط متخصصین در این زمینه یکی از روش‌ها را جهت پاکسازی پوست به شما پیشنهاد داده و انجام می‌دهند. از روش‌های متداول لایه برداری عبارتند از:

پیلینگ شیمیایی: لایه برداری در این روش با تخریب پوست و لایه‌های آن انجام می‌شود و با توجه به عمق لکه از یک روز تا دو هفته بازسازی پوست صورت می‌پذیرد. مواد شیمیایی که برای این لایه برداری انجام میشود: اسید لاکتیک، رزور سینول، سالسیلیک اسید، اسیدرتینوئیک و اسید کربولیک (فنل) اسید تری کلرواستیک هستند که مقدار و غلظت استفاده از مواد بستگی به عمق لکه و تعداد دفعات استفاده جهت لایه برداری دارد.
پیلینگ مکانیکی: در این روش به کمک وسایل مکانیکی پوست را ساییده و برای از بین بردن لکه های بسیار عمیق مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پیلینگ لیزری: دو نوع لیزر برای لایه برداری موجود است. لیزر دی اکسید کربن و لیزر اربیم یاگ، که در هر دو نوع به کمک بخار آب و گرما کار لایه برداری را روی پوست انجام می‌دهند.
در سالن VIP لی لی برای لایه برداری صورت بوسیله دستگاه آکوا فیشیال که یکی از جدیدترین و به روز ترین دستگاه‌هاست، استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه و تشخیص نوع پوست شما توسط متخصصین حرفه‌ای ما که آموزش پاکسازی پوست را به صورت کاملا تخصصی دوره دیده‌اند، شما دارای پوستی نرم و لطیف و عاری از هرگونه آلودگی و چربی می‌شوید.

فواید، مزایا و تاثیرات پاکسازی پوست
پوست‌ها از انواع مختلفی مانند چرب، خشک، با منافذ پوستی باز و غیره تشکیل شده است که امروزه با صنعتی شدن زندگی و ازدیاد آلودگی‌های محیط زیستی و همچنین نازک شدن لایه ازن اشعه آفتاب نه تنها دارای فایده نیست بلکه مضر بوده و موجب مشکلاتی چون لکه های پوستی، تلانژکتازی، بدخیمی‌های پوستی، ایجاد کک و مک، به وجود آمدن چین و چروک های پوستی، کراتوزهای آفتابی و تغییر رنگ پوست می‌شود، که زیبایی شما را از بین می‌برد. پس شما می‌توانید با مراقبت‌های به موقع و پاکسازی پوست و آبرسانی و استفاده از کرم های ضد آفتاب مناسب، پوست خود را از هرگونه آلودگی و لکه پاک کنید و از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید و زیبایی را به چهره خود هدیه دهید.

امروزه وسایل و تجهیزات بسیاری برای پاکسازی پوست مراکز معتبر وجود دارد که شما می‌توانید با ماهی یک بار پاکسازی صورت خود، برای همیشه صورتی صاف و شفاف و با طراوت داشته باشید و از پیری زودرس فاصله بگیرید. اما بطور کلی از فواید پاکسازی پوست عبارتند از:

پس از پاکسازی پوست خود نیاز به استراحت ندارد
قیمت آن نسبت به اینکه پوست را بازسازی می‌کند بسیار مناسب است
پس از پاکسازی بلافاصله تاثیر آن را در چهره خود مشاهده خواهید کرد
تاثیر پاکسازی پوست را نه تنها در همان لحظه بلکه در طولانی مدت نیز احساس خواهید کرد
عوارض پاکسازی پوست صورت چقدر است؟
پاکسازی پوست صورت نیاز به تخصص خاص خود دارد و هرکس نمی‌تواند بدون داشتن تخصص کافی این کار را انجام دهد. همانطور که پیش تر گفته شد پوست از انواع مختلفی تشکیل شده است و هر نوع پوست دارای یک نوع عارضه است که برای رفع آن‌ها نباید از یک روش کلی استفاده کرد. برای درمان هرکدام از لکه های پوستی و جوش و غیره باید از یک روش خاص جهت درمان استفاده نمود که تشخیص استفاده از روش‌های مختلف نیاز به متخصص آن کار دارد.

اما امروزه هر مرکز لیزر یا آرایشگاهی یک یا چند دستگاه تهیه نموده است و اقدام به پاکسازی پوست می‌کند و کسانی که می‌خواهند پوستی خوب و بدون لکه داشته باشند بدون آگاهی کافی به چنین مراکزی مراجعه می‌نمایند، که نه تنها مشکل پوستی آن‌ها برطرف نمی‌شود، بلکه ممکن است لکه ها بیشتر شده و ثابت بمانند. پس برای داشتن پوستی عالی و لایه برداری بی عیب و نقص، بهتر است ابتدا در مورد آن مرکزی که قرار است پاکسازی پوست خود را انجام دهید، اطلاعات کافی را کسب کرده و بعد از اطمینان حاصل نمودن از تخصص و کار آن‌ مرکز و بررسی رضایت مشتریان آنها، اقدام به پاکسازی پوست خود در آن مرکز نمایید.

[ بازدید : 513 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مشخصات کامل کولر گازی 30000 ال جی و بررسی خصوصیات فنی آن

يکشنبه 6 مهر 1399
19:16
mohsen

کولر گازی 30000 ال جی

اگر شما نیز به دنبال تهیه و خرید کولر گازی 30000 ال جی هستید لطفا در این بخش با وبسایت تاپ فروش همراه باشید تا بتوانید اطلاعات کامل تری را در این زمینه به دست آورید. همان طور که می دانید امروزه استفاده از محصولات تهویه مطبوع به اوج خود رسیده است و این محصولات به خوبی با امکاناتی که در اختیار مصرف کنندگان خود قرار داده اند توانسته اند نبض بازار را به دست بگیرند اما شما در این مقاله به خوبی در خصوص یکی از محصولات برند محبوب و پرطرفدار ال جی اطلاعات کاملی را کسب خواهید کرد. اما در این قسمت قرار است در مورد چه خصوصیاتی صحبت کنیم؟ لطفا با ما همراه باشید.

کمی در خصوص برند ال جی بدانیم!

برند ال جی یکی از برند های قدیمی و معتبر در زمینه فروش محصولات خانگی و الکترونیکی است که به خوبی توانسته با مشتریان خود ارتباط کامل و پیوندی استوار برقرار کند. این محصول تنها در زمینه کولرگازی فعالی نکرده و گستره محصولات آن به تلویزیون، بخاری، یخچال، تلفن های هومشند، تلویزیون و... بر می گردد.

از این رو این برند در حوزه فروش کولرگازی با تولید انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی در ظرفیت های 9،12،24،30،38 و... در طرح ها و مدل های متفاوت و متنوع ای وارد بازار فروش شده است. شما در این قسمت به خوبی اطلاعات کاملی از کولرگازی 30 هزار شرکت ال جی به دست خواهید آورد.

بررسی تخصصی ویژگی های کولرگازی 30000 ال جی

کولرگازی 30 هزار ال جی یکی از برترین محصولات این برند کره ای در خصوص محصولات تهویه مطبوع است، با این حال در این قسمت سعی نموده ایم به صورت کاملا تخصصی به بررسی انواع مزایا و ویژگی های این محصول بپردازیم تا شما عزیزان قبل از خرید بتواتید تجربه ایده آلی از این محصول کسب کنید. لطفا با ما همراه باشید.

برخورداری از سیستم دی سی اینورتر

یکی از مهم ترین و برترین سیستم هایی که در این محصول وجود دارد استفاده از برد دی سی یا برد دی سی اینورتر است. به کمک این برد می توان به تنهایی به میزان 60 درصد در مصرف برق و انرژی صرفه جویی نمود اما شیوه کار این برد به چه صورت است؟

برد دی سی اینورتر چگونه کار می کند؟

اگر یادتان باشد در کولر های معمولی هنگامی که دستگاه به مدت طولانی کار می کرد، تحمل فضای سرد یا گرم محیط برایمان سخت و دشوار می شد. در همین خصوص تصمیم به خاموش کردن دستگاه می گرفتیم، با این حال در طول روز ممکن بود این عملیات به میزان 10 الی 20 بار انجام شود که در نهایت شاهد قبوض نجومی قیمت برق می بودیم چراکه بیشترین مصرف برق در زمان اولیه و شروع به کار کولر می باشد.

اما در کولرهای گازی نسل جدید و در سیستم دی سی اینورتر با خنک شدن محیط دستگاه به صورت خودکار دور موتور را کاهش می دهد تا مجدد محیط به دمای اولیه خود بازگردد، همین تغییر دور فن می تواند به میزان 60 درصد در میزان مصرف برق صرفه جویی کند! اما این پایان کار نیست بلکه یک کولرگازی نسل جدید می تواند تا به میزان 75 درصد در میزان مصرف برق و انرژی صرفه جویی داشته باشد اما 15 درصد آن کجاست؟ در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.

برخورداری از سیستم اسمارت هوشمند در کولرگازی 30 هزار ال جی

همان طور که مشاهده نمودید در مطالب فوق در خصوص کاهش مصرف برق و انرژی اطلاعات کاملی را از سیستم دی سی اینورتر دریافت نمودیم اما در حالت کلی بیان نمودیم که یک کولرگازی می تواند تا به میزان 75 درصد در مصرف برق صرفه جویی کند. 15 درصد مابقی مربوط به سیستم اسمارت هوشمند می باشد که در ادامه به صورت مفصل در این خصوص اطلاعات کاملی را به شما خواهیم داد.

سیستم اسمارت هوشمند چگونه کار می کند؟

سیستم اسمارت هوشمند یکی دیگر از سیستم های موجود در کولرهای گازی نسل جدید است که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید به میزان 15 درصد دیگر نیز در مصرف برق و انرژی صرفه جویی کنید. از این رو این سیستم با برخورداری از مادون قرمز به خوبی می تواند تعداد افراد حاضر در محیط را شناسایی کند و میزان انتقال باد تولید شده در دستگاه برودتی را کنترل کند.

به عنوان مثال اگر این محصول را در محیط کار خود استفاده می کنید دیگر نیازی نیست همواره به کنترل دسترسی داشته باشید و درجه انتقال باد را به صورت مرتب با افزایش و یا کاهش تعداد افراد در محیط تغییر دهید. بلکه این محصول با ویژگی ممتاز خود می تواند تعداد افراد حاضر در محیط را شناسایی کند و قدرت انتقال باد را بر اساس تعداد افراد کم و یا زیاد کند.

این ویژگی تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف برق و همچنین انرژی خواهد داشت و دیگر شما ملتهب هزینه های سنگین برق نخواهید شد.

استفاده از فیلتر پلاسمایستر ایونیزر پلاس Plasmaster Ionizer

فیلتر پلاسمایستر ایونیزر پلاس Plasmaster Ionizer از آن دسته از فیلتر های تصفیه کننده هوا می باشد که در قسمت داخلی دستگاه واقع شده است. به کمک این فیلتر هوا که بیش از 3 میلیون یون دار می توان هوای آلوده را جذب و هوایی عاری از هرگونه میکروب، قارچ، کثیفی و... را به محیط تحویل داد.

قیمت کولرگازی 30000 ال جی چقدر است؟

از آن جایی که این محصولات ارتباط کاملی با تغییرات ارز و دلار دارند، قیمت آن ها به صورت لحظه ای در حال تغییر است. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر همواره سعی کنید با ما از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما بتوانند به صورت کاملا حرفه ای به شما عزیزان قیمت روز این محصول رو ارائه بدهند.

گاز مصرفی در کولرگازی 30 هزار شرکت ال جی چیست؟

مبحث گاز مصرفی نیز یکی از مه مترین مباحث در تهیه و تولید کولرگازی در شرکت های تولید کننده است چراکه در گذشته از گاز R22 در تهیه و تولید کولرهای گازی استفاده می شد اما متاسفانه پس از تحقیقات بیشمار در این زمینه، محققان به این نتیجه رسیدند که استفاده از این نوع از گاز می تواند باعث تخریب محیط زیست و آسیب پذیری لایه اوزون شود. در نتیجه استفاده از این گاز به صورت کلی منتفی و به جای آن از گاز R410 استفاده شد.

چرا باید از بانه خرید کنیم؟خرید از بانه دارای چه مشخصه هایی است؟

همان طور که می دانید شهر بانه یکی از شهر های مرزی کشور است که به دلیل قرار گیری در یک موقعیت جغرافیایی خاص همواره دارای محصولاتی با قیمتی بسیار مناسب می باشد و در حال حاضر در حال رقابت با بزرگترین بازار های داخلی کشور می باشد.

ما در تاپ فروش شرایطی را برای شما عزیزان مهیا کرده ایم تا شما بتوانید با خیالی آسوده از بانه و با ضمانتی کاملا ماندگار محصولات خانگی، مصرفی و... را تهیه و خریداری کنید.

سیستم انتقال بار و حمل و نقل آن به چه صورت است؟

از ان جایی که محصولات خانگی دارای حساسیت بسیار بالایی می باشند ارسال آن ها به صورت وانت بار و یا با نیسان به سراسر کشور ارسال می شود. در این صورت شما عزیزان می توانید هزینه محصول را درب منزل نیز پرداخت کنید. البته برای مطلع شدن از قیمت وانت تا محل سکونت خود، می توانید با ما در تماس باشید.

چگونه می توانم سایر برند های موجود در وبسایت شما را مشاهده کنم؟

به دلیل بزرگی بازار خرید و فروش کولرگازی همواره برند ها معتبری در این زمینه در حال فعالیت هستند، از جمله این برند ها می توان به موارد زیر اشاره نمود که هرکدام از آن ها با قدرت و کیفیت منحصر به فردی در بازار حضور فعال دارند.

 • کولر های گازی شرکت اجنرال
 • کولرهای گازی شرکت گری
 • کولرهای گازی شرکت سونی
 • و....

برای بررسی محصولات این دسته می توانید بر روی عناوین فوق کلیک کنید تا اطلاعات کامل تری را به دست آورید. در دسته های فوق انواع کولرگازی در طرح ها و مدل های متفاوت و متنوعی وجود دارد که می توانید هر کدام را متناسب با بودجه و سلیقه خود در نظر بگیرید.

برقراری ارتباط میان ظرفیت و متراژ محل نصب کولرگازی:

یکی از مواردی که حتما توصیه می کنیم شما عزیزان به آن توجه و دقت کافی داشته باشید مسئله برقراری ارتباط میان ظرفیت و همچنین متراژ محل نصب کولر است. در هنگام خرید حتما به متراژ و ظرفیت کولر خود توجه داشته باشید چراکه شما نمی توانید به عنوان مثال از کولرگازی 30 هزار ال جی در متراژ های بالای 120 الی 130 متری استفاده کنید زیرا در این صورت باعث افزایش بی اندازه فشار به دستگاه خواهید شد و در حالت کلی می تواند باعث افزایش انرژی و هزینه برق شود.

همواره نسبت زیر را برای تهیه و خرید کولرگازی در نظر داشته باشید تا بتوانید در انتهای کار خرید خوب و مناسبی را تجربه کنید. بررسی این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید سالیان سال از محصول خود بدون حتی کوچکترین دغدغه ای استفاده کنید.

کولرگازی 9 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 12 متر است.

کولرگازی 12 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 18 متر است.

کولرگازی 18 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 18 الی 30 متر است.

کولرگازی 24 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 70 متر است.

کولرگازی 30 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 110 متر است.

کولرگازی 36 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 130 متر است.

در صورت عدم رعایت متراژ و ظرفیت کولر چه مشکلاتی به وجود می آید؟

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که در صورت عدم رعایت متراژ و ظرفیت کولر شما دچار مشکلاتی همانند: افزایش مصرف برق، افزایش توان محصول، کاهش عمر کولر، کاهش توان و... خواهید شد. در همین خصوص لازم است توجه داشته باشید که قبل از تهیه و خرید کولرگازی مناسب، ابتدا متراژ محیط را به خوبی استخراج کنید و سپس بر اساس متراژ، مناسب ترین ظرفیت کولر را تهیه و خریداری کنید.

بررسی تفاوت میان دوگاز R410 و R22 در چیست؟

از دیگر تفاوت های آشکار و بارزی که می توان در کولر های نسل جدید شاهد آن بود، حضور و وجود گاز R410 می باشد. چنانچه توجه داشته باشید برای خنک سازی مخزن کولر های گازی معمولی از گاز R22 استفاده می شد که پس از تحقیقات بسیار زیادی که در این زمینه انجام شد دانشمندان متوجه شدند که استفاده از این گاز در نهایت می تواند باعث آسیب به محیط زیست و لایه اوزون شود، بنابریان مصرف این گاز به سرعت متوقف شد و هم اکنون به جای آن از گاز محبوب با گرید انرژی A+++ استفاده می شود و به نوعی به دستگاه این اجازه را می دهد تا بتواند در سرعت های متغییر کار کند. جالب است بدانید این گاز می تواند مصرف برق را تا حدود 73 درصد کاهش دهد.

شرایط استفاده از کولرگازی به منظور افزایش میزان عمر آن به چه صورت است؟

پس از تهیه و خرید کولرگازی مبحث دیگری تحت عنوان نگهداری از آن مطرح می شود که شما عزیزان باید برای کسب اطلاعات بیشتر نکات زیر را همواره در نظر داشته باشید. همه ما می دانیم برای آن که بتوانیم سالیان سال از کولر گازی خود در فصول گرم و سرد سال استفاده کنیم ملزم به رعایت برخی از پیش نیاز ها خواهیم بود، در همین خصوص پیشنهاد می کنیم موارد زیر را با دفت اجرا کنید:

 • برق ورودی به کولر گازی شما به هیچ عنوان نباید نوسان داشته باشد.
 • به هیچ عنوان از دستگاه خود برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده نکنید.
 • فیلتر هوای دستگاه را به مدت هر 30 روز یک بار مورد شستشو قرار دهید.
 • هنگامی که قصد دارید حالت سرمایش و گرمایش کولر گازی خود را تغییر دهید ابتدا مطمئن شوید که دستگاه شما در حالت خاموش قرار دارد.
 • به هیچ عنوان همزمان از کولر گازی و کولر آبی در یک محیط استفاده نکنید چراکه استفاده از کولر آبی باعث افزایش رطوبت محیط می شود و در نتیجه کولرگازی رطوبت حاصل را جذب خواهد کرد.
 • در هنگام خرید محصولات تهویه مطبوع همواره سعی کنید از بهترین برند های معتبر دنیا و نسل های آخر آن استفاده کنید.
 • هر محصول دارای یک کاتالوگ و دفترچه راهنما است که به این منظور می توانید از آن استفاده کنید تا راهنمایی های مورد نظر را به خوبی داشته باشید.
 • همواره توجه خود را به سیستم مدیریت مصرف انرژی داشته باشید. سعی کنید کولرگازی شما در خانواده محصولات کم مصرف قرار بگیرد. به همین موجب می توانید بخشی از هزینه های خود را مدیریت کنید.
 • به هیچ عنوان در طول روز حتی برای ساعتی اندک نیز کولر را به صورت روشن در محل رها نکنید چراکه در این صورت می توان شاهد افزایش هزینه های انرژی شد.
 • چنانچه در فصول گرم سال قصد دارید از این دستگاه به صورت شب تا صبح استفاده کنید به هیچ عنوان آن را بر روی درجه کم قرار ندهید.
 • در تابستان سعی کنید با کشیده پرده های اتاق، سالن و... از تابش مستقیم نور خورشید به داخل محیط اتاق، منزل و یا کار جلوگیری کنید. این مسئله می تواند تاثیر بسیار مناسبی در کاهش مصرفی انرژی کولر شما داشته باشد.

در مورد برند ال جی چه می دانیم؟

برند ال جی یکی از برند های برتر در زمینه تهیه و تولید محصولات الکتریکی است که تا به امروز نقش بسیار مهمی را در بازار های داخلی و خارجی ایفا کرده است. ال جی در سال 1985 توسط مدیری موفق به نام کوو این هوی تاسیس و راه اندازی شد و در همان ابتدا با تغییر در محصولات خود به خوبی توانست تمامی نگاه ها را به سوی خود جذب کند. این شرکت که یکی از رقیبان سرسخت برند سامسونگ، اجنرال، گری و... می باشد به خوبی توانست با تنوع و ساختاری جدید در محصولات خود پس از مدتی حرف اول را در بازار بزند.

ال جی که شعار آن « زندگی خوب است » Life’s Good تا به امروز به خوبی توانسته است مهر تاییدی بر شعار همیشگی خود داشته باشد و آسابش و راحتی را برای مصرف کنندگان خود به وجود آورد.

چه نیازی به تهیه و استفاده از کولرگازی داریم؟

کولرهای گازی یکی از محصولات بسیار پرمصرف و متداول امروزی هستند که به دلیل ماهیت های متفاوت و منحصر به فردی که در مقایسه با کولرهای آبی دارند همواره در معرض مصرف بیشتر می باشند. یکی از این معیار ها می توان به وجود سیستم دی سی اینورتر و سایر سیستم های دیگر اشاره نمود که به موجب آن می توان تاثیرات بسیار زیادی در کاهش و همچنین صرفه جوبی در مصرف برق و انرژی داشت.

همچنین کولرهای گازی قادر هستند تا محیط شما را در کمترین زمان ممکن به خوبی خنک و یا گرم سازند که این موضوع از سایر محصولات دیگر بر نمی آید، همین تفاوت ها باعث شده است تا کولرگازی محصولی متداول تر به نظر برسد.

جمع بندی قسمت کولرگازی 30000 ال جی

در این قسمت ما اطلاعات کاملی از نحوه تهیه و خرید کولرگازی 30000 ال جی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. چنانچه قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های موجود در وبسایت با ما در ارتباط باشید تا قبل از خرید به صورت رایگان تمامی سوالات در ذهن شما توسط کارشناسان ما به خوبی داده شود.


[ بازدید : 92 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

خرید داکت اسپلیت گرین و توضیحات جامع محصول

سه شنبه 1 مهر 1399
21:40
mohsen

از قدیم تا به امروز سیستم های گرمایشی و سرمایشی مختلفی برای رفاه و آسایش حال مردم تولید شده است، امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم هایی طراحی شده، که تنها با استفاده از یک دستگاه می توان تولید هوای سرد و گرم را در کنار هم داشت.(کمپانی گرین green) یکی از کمپانی های بسیار مطرح در زمینه تولید کولر گازی، داکت اسپلیت گرین، هواساز و... در دنیا می باشد.

این کمپانی توانسته با بکارگیری علم روز اروپا و کادر حرفه ای و مجرب و با استفاده از تجهیزات فوق پیشرفته و بروز، محصولات بسیار با کیفیت و مرغوبی را به بازار عرضه کند و با هدف ارزش دادن به خواسته های مشتری، حفظ رضایت مشتری و خریداران و همچنین حفظ منابع محیط زیست به کار خود همچنان ادامه دهد.

کاربرد داکت اسپلیت گرین

محصولات با برند مطرح گرین در دو طیف مصرف خانگی و مصارف صنعتی در بازار موجود می باشد، که مناسب خانه های مسکونی، ادارات، مراکز تجاری، هتل ها، بیمارستان ها و ... است.

یکی از محصولات بسیار پرفروش و پر طرفدار این کمپانی داکت اسپلیت گرین می باشد که در حال حاضر یکی از پرکاربرد ترین و بروزترین تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در دنیا می باشد، با استفاده از این دستگاه می توان، کیفیت هوای اطراف را بالا برد و از هوای مطبوع لذت برد. همچنین این دستگاه دارای ارتفاع بسیار خوب و مناسب برای نصب می باشد.

کمپرسور داکت اسپلیت green دارای 5 سال گارانتی می باشد و سایر قطعات این دستگاه شامل گارانتی دو ساله می شوند. حال در ادامه به بررسی دقیق ویژگی ها و مزایای داکت اسپلیت گرین می پردازیم.

کاربرد داکت اسپلیت گرین

ویژگی های داکت اسپلیت گرین

همان طور که گفته شد، داکت اسپلیت یا همان اسپلیت های کانالی در حال حاضر یکی از رایج ترین محصولات تهویه ی مطبوع می باشد، اجزای اصلی تشکیل دهنده داکت اسپلیت گرین از یک هواساز داخلی و یک کندانسور در خارج تشکیل شده است، که با استفاده از لوله هایی از جنس مس به هم متصل شده اند.داکت اسپلیت ها دو نوع می باشند. یکی داکت اسپلیت اینورتر و دیگری داکت اسپلیت معمولی. داکت اینورتری دارای دور موتور متغیر هستند و داکت اسپلیت معمولی دارای دور موتور ثابت است.

مصرف انرژی داکت اسپلیت گرین اینورتر بسیار پایین می باشد، که بیشتر برق مصرفی این دستگاه در زمان روشن کردن اسپلیت است، به همین دلیل انتخاب مناسبی برای روزهای گرم و سرد سال می باشد.کمپرسور دیجیتالی این دستگاه به این صورت است که، زمانی که میزان مصرف کاهش می یابد، دور موتور به صورت اتومات کم می شود و همچنین زمانی که میزان مصرف افزایش می یابد دور موتور هم افزایش می یابد.

میزان مصرف انرژی و صدای داکت اسپلیت گرین بسیار پایین می باشد. به طور کلی داکت اسپلیت همان کولر گازی است، ولی با کمی تفاوت.در کولر گازی، یونیت های داخلی به صورت روکار و بر روی دیوار نصب می شود ولی این یونیت ها در داکت اسپلیت در داخل دیوار نصب می شود و قابل رویت نیست و هوا مطبوع را از طریق دریچه ها به داخل هدایت می کند.

همچنین میزان گرما و سرمای تولید شده توسط داکت اسپلیت ها بیشتر از کولر گازی می باشد. یکی از بهترین داکت اسپلیت های موجود در بازار داکت اسپلیت گرین می باشد. حال در ادامه به بررسی مزایای اصلی این دستگاه می پردازیم.

مزایای داکت اسپلیت گرین

داکت اسپلیت گرین یکی از محصولات بسیار پرطرفدار و با کیفیت کمپانی تهیه هوای مطبوع گرین می باشد.این داکت اسپلیت ها دارای مزایای بسیاری هستند. هوای تازه و مطبوع مورد نیاز همه ماست، چه در خانه چه در محیط کار و ... . یکی از مزایای بسیار مهم داکت اسپلیت گرین، داشتن فیلتراسیون هوا می باشد، که باعث از بین بردن رطوبت و کاهش میزان آلودگی می شود.

این دستگاه دارای کارکرد گرمایشی بسیار بالایی است و دارای صدای بسیار کمی می باشد.از دیگر مزایای داکت اسپلیت گرین این است که میزان اکسیژن لازم محیط خانه یا واحد های تجاری و ... را تامین می کند و هوای بسیار مطبوعی را تولید می کند.با نصب داکت اسپلیت ها دیگر خبری از حجم بالایی سیم های مسی نیست، و از دیگر مزایای مهم این دستگاه کاهش میزان کابل های مسی و کاهش لوله کشی های آب گرم می باشد.

این داکت اسپلیت ها باعث می شود نمایی زیبایی به دکوراسیون و معماری داخلی خانه بدهد، اگر فضای کمی دارید، حتی می توانید این دستگاه ها را به صورت افقی نصب کرده تا فضای کمتری را اشغال کنید.

در صورت بروز مشکل و خرابی تعمیر این دستگاه بسیار راحت می باشد، و این دستگاه متناسب برای هر شرایط آب و هوایی می باشد. عمر این دستگاه ها بالاست، می توان به سرعت هوای سرد و گرم را در محل مورد نظر دریافت کرد. داکت اسپلیت گرین در مقابل کیفیت و کارایی که دارد، از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است که نظر بیشتر خریداران را به خود ترغیب می کند.

نصب داکت اسپلیت گرین

همان طور که گفته شد، داکت اسپلیت گرین یکی از برگزیده های سیستم تهویه ای مطبوع در بازار جهانی است. داکت اسپلیت را می توان، در مناطق مختلفی از خانه، مراکز تجاری، هتل ها، محل کار و ... نصب کرد و از هوای دل انگیز و رضایت بخشی که تولید می کند، نهایت استفاده را برد.نصب داکت اسپلیت گرین نیاز با دانش مخصوص به خود را دارد، و برای این کار باید از کارشناسان و نصابان حرفه ای در این زمینه کمک گرفت، تا بتوان از تمامی امکانات داکت اسپلیت استفاده کرد.

به طور کلی اول باید ظرفیت داکت اسپلیت را بررسی کرده و این ظرفیت باید متناسب با متراژ خانه باشد، در مرحله بعدی باید کانال کشی به درستی و اصولی انجام شود، یعنی متناسب با هر منطقه ای که نیاز است.دریچه نصب شود. معمولا برای خانه هایی با متراژ متوسط یک داکت اسپلیت جوابگو می باشد. هر اتاق نیاز به دو دریچه دارد، یکی از دریچه ها برای ورود هوای تازه و سالم و دریچه دیگر برای خارج کردن هوای نامطبوع می باشد.

اگر نصب داکت اسپلیت گرین توسط افراد حرفه ای و مجرب صورت بگیرد در مسیر داکت اسپلیت ها با مشکلی روبرو نخواهید شد، و دستگاه هیچ گونه نقصی نخواهد داشت، و می توانید از همه امکانات دستگاه استفاده کنید.

راهنمای خرید داکت اسپلیت گرین

در زمان خرید داکت اسپلیت باید نکاتی را در نظر گرفت، و باید آنها را رعایت کرد. دو اصل مهم اساسی در انتخاب و خرید داکت اسپلیت گرین، یکی انتخاب دستگاه است و دیگری نحوه ی اجرای آن.نحوه نصب دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد، که همان طور که گفته شد، باید توسط افراد حرفه ای انجام شود. نکته دیگری که در زمان خرید داکت اسپلیت باید توجه داشت، ظرفیت دستگاه است. ظرفیت دستگاه باید متناسب با متراژ خانه، موقعیت محل مورد نظر و کاربرد انتخاب شود. به طور مثال برای رستوران ها باید از داکت اسپلیت گرین با ظرفیت بالا استفاده کرد، که جوابگو محیط باشد.

یا برای مناطق گرم و بزرگ باید از دستگاه هایی با ظرفیت بالا تر استفاده کرد. اگر برای مکان هایی با متراژ کم از دستگاه هایی با ظرفیت بالا استفاده شود، با مشکلاتی از قبیل مصرف انرژی زیاد و ... مواجه می شوید.نکته بعدی که باید در انتخاب داکت اسپلیت ها توجه کرد، مصرف انرژی می باشد. مصرف انرژی موضوعی است که باید همیشه در زمان خرید هر گونه لوازم برقی به آن توجه داشت.

دستگاهی ارزش خرید دارد که بازدهی بالا در مقابل مصرف انرژی پایین داشته باشد. داکت اسپلیت گرین یکی از آن دسته از محصولاتی است، که در مقابل بازدهی و کیفیت بالایی که دارد، از مصرف انرژی پایینی برخوردار است.در سایت مرجع و فروشگاهی تأسیسات دات کام، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده انواع تجهیزات تاسیساتی ، خرید آنلاین تاسیسات با ضمانت نامه اصلی، جهت ایجاد اعتماد، برای شما عزیزان ارائه گردیده است. تا خرید اینترنتی امن و تضمین شده ای داشته باشید.

برای دانلود رایگان کاتالوگ داکت اسپلیت گرین روی لینک زیر کلیک کنید:

https://tasisat.com/wp-content/uploads/2020/06/green-duct-split-guide.pdf


[ بازدید : 324 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

نمایندگی اپل

سه شنبه 6 خرداد 1399
13:14
mohsen

همراه شما هستیم با یک مقاله در مورد شرکت معروف اپل که همه ما با آن آشنایی داریم ، شرکت اپل و محصولاتش به خوبی برای ایرانیان شناخته شده است و نیمی از مردم کشورمان از تلفن های همراه این شرکت برای انجام کارهای شخصی خود استفاده مینمایند ، در این مقاله تاریخچه کلی شرکت اپل را با هم بررسی میکنیم و همچنین بهترین نمایندگی اپل که در ایران فعال است و به ارائه خدمات محصولات این شرکت میپردازد را به شما معرفی میکنیم ، پس با ما همراه باشید

شرکت اپل یک شرکت فناوری چندملیتی آمریکایی است که در زمینه طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی، نرم‌افزار کامپیوتر و ارائه‌دهنده خدمات آنلاین فعالیت می‌کند. این شرکت ابتدا با نام شرکت کامپیوتری اپل در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا، واقع در سیلیکون‌ولی کشور آمریکا تأسیس شد

این شرکت در دهه هفتاد میلادی با معرفی ریزرایانه‌های اپل1 ، اپل2، اپل3 و پس از آن مکینتاش به بازار به آغاز و گسترش نوعی رایانه شخصی کمک فراوانی نمود.

اپل معمولاً به تولید سخت‌افزارهای نوین و دارای طراحی صحیح معروف است. از محصولات سخت‌افزاری این شرکت می‌توان آی‌پد، آی‌مک، مک‌بوک، آی‌پاد، آیفون، اپل واچ و اپل تی‌وی و ایرپادز را نام برد.

همچنین این شرکت در زمینه تولید نرم‌افزار هم فعالیت دارد. نرم‌افزارهای آی‌تیونز، آی‌لایف، آی‌ورک و سیستم‌عامل مورد استفاده در رایانه‌های این شرکت مک‌اواس نیز نمونه‌هایی از فعالیت نرم‌افزاری این شرکت هستند.

مدیریت اجرایی این شرکت برعهده استیو جابز بوده‌است. وی یک ماه قبل از مرگش از ریاست این شرکت کناره‌گیری کرد و به جای آن تیم کوک ریاست این شرکت را بر عهده گرفته است. استیو جابز همراه با استیو وازنیک و رونالد وین این شرکت را بنیان‌گذاری کردند. رونالد وین در کمتر از دو هفته پس از تأسیس شرکت سهام خود را به جابز و وزنیاک واگذار کرد.

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ برای دهمین سال متوالی، عنوان تحسین شده‌ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان را به خود اختصاص داد

این شرکت از سوی مجله فوربز یکی از مشهورترین مجله‌های اقتصادی آمریکا و جهان برای هشتمین سال پیاپی (از سال ۲۰۱۱ تا سال ۲۰۱۸) به عنوان با ارزش‌ترین برند جهان انتخاب شد.

در ماه اوت سال ۲۰۱۸ ارزش سهام شرکت اپل در بازار از مرز یک تریلیون دلار گذشت. این اولین باری است که مجموع ارزش سهام یک شرکت به چنین سطحی می‌رسد و به این ترتیب اپل به نخستین شرکت در جهان با ارزشی بیش از یک تریلیون دلار تبدیل شد

در سال ۲۰۱۹ حسب اعلام فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ با حدود ۲۳ درصد افزایش سودهی ، میزان سودهی این شرکت به ۵۹ میلیارد و ۵۳۱ میلیون دلار رسید که پس از شرکت ملی نفت عربستان سعودی با نام سعودی آرامکو در جایگاه دوم سود آورترین شرکت بین المللی سال ۲۰۱۹ قرار گرفت. ضمنا از لحاظ درآمد در رتبه ۱۱ و از نظر مجموع دارایی ها در رتبه ۸۰ فهرست مذکور قرار گرفت

پس از خرید محصولات اپل در ایران شما به یک نمایندگی اپل نیز نیاز دارید که خدمات پشتیبانی نظیر تعمیرات محصول خریداری شده شما را برای شما انجام دهد ، نمایندگان ما در ایران در خدمت شما هستند


[ بازدید : 94 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

دوره خیاطی رایگان برای مبتدیان

يکشنبه 19 مرداد 1399
13:12
mohsen

دوره خیاطی رایگان برای مبتدیان

این دوره دوخت آنلاین بصورت آنلاین برای مبتدیان برای افرادی که مایل به یادگیری خیاطی هستند ایجاد شده است! با استفاده از این معرفی رایگان دوره خیاطی ، می توانید نحوه کار خیاطی در خانه خود را بیاموزید و در زمان خود از طریق آموزش خیاطی کار کنید. شما می آموزید که چگونه با استفاده از یک چرخ خیاطی خیاطی کنید ، و در پایان خواهید توانست لباس های ساده ای را برای خود و دیگران درست کنید! هیچ فشار و هزینه ای وجود نخواهد داشت و شما می توانید از طریق دروس کار کنید تا به تدریج مهارت های اصلی خیاطی خود را تقویت کنید. با پایان این معرفی رایگان دوره خیاطی ، شما قادر خواهید بود الگوی خیاطی ساده را دنبال کنید ، لباس شخصی خود را ببافید و حتی پروژه های ساده ای را برای خانه خود نیز ببندید! و حتی نیازی به ورود به جایی ندارید - فقط پیوندها را در انتهای هر مقاله دنبال کنید تا به درس بعدی بروید! پیروزی! بیایید با برخی سؤالاتی که مردم معمولاً هنگام آموزش خیاطی از آنها می پرسند شروع کنیم! توجه: برخی از لینک های موجود در این پست لینک های وابسته هستند ، به این معنی که اگر شما خریدی را انجام دهید بدون هیچ هزینه دیگری برای شما ممکن است یک کمیسیون دریافت کنم. سوزن دوختن دست از جنس استیل ضدزنگ بر روی زمینه پارچه ای سفید

آیا خیاطی سخت است؟

خیاطی کار سختی نیست ، اما کار ساده ای نیست. مانند هر چیز ، اگر وقت خود را برای تمرین مهارت ها بگذارید ، یاد خواهید گرفت و به همین ترتیب این کار را راحت تر خواهید یافت. برخی از تکنیک های ساخت خیاطی که یادگیری آنها دشوارتر است وجود دارد ، اما این موارد خیلی دیرتر در این دوره به وجود می آیند ، بنابراین نیازی نیست تا زمانی که آماده شوید نگران یادگیری تکنیک های پیچیده خیاطی باشید! وعده! آیا می توانید خیاطی را به تنهایی یاد بگیرید؟ آره. اگر می خواهید یاد بگیرید که خودتان خیاطی کنید ، این دوره رایگان خیاطی آنلاین برای شما مناسب است. بعضی اوقات خوب است که وقتی یادگیری خیاطی هستیم ، دیگران را در اطراف خود داشته باشیم تا بتوانیم بررسی کنیم که آیا کارها را به درستی انجام می دهیم. اما ضروری نیست ، و این دوره خیاطی مبتدی ها به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که به تنهایی در خانه خیاطی کنید!

برای دوختن چه چیزی لازم است؟

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از این دوره ، موارد خاصی وجود دارد که باید خیاطی را یاد بگیرید. اینها اکثراً ابزارهایی هستند - و من دروس مفصلی را ارائه خواهم داد تا نیازی به نگرانی در مورد نحوه استفاده از پر کردن یک دستگیره یا دوختن یک خط مستقیم نباشید. در این دوره لیستی از مواردی که برای دوختن لازم دارید و همچنین راهنمایی در مورد نحوه استفاده از وسایل خیاطی خود فراهم می کند!

بهترین چرخ خیاطی برای مبتدی چیست؟

من قاطعانه معتقدم بهترین چرخ خیاطی برای مبتدی همان دستگاهی است که همه زنگ ها و سوت ها را در اختیار ندارد اما امکان رشد را فراهم می کند. من شروع به آموختن در مورد دوخت من و پیرمردان و پیرمردهای چرخ خیاط کردم. آنها به اندازه کافی برای من و گران من خوب بودند و کار را انجام دادند. وقتی اولین چرخ خیاطی خود را خریداری کردم ، مطمئن شدم که یک دستگاه برادر خیلی ابتدایی تهیه کنم تا از این همه مزاحمت نشوم. دستگاه های امروزی دکمه ها و شماره گیری های بسیاری دارند ، من مطمئن هستم که هر یک از مبتدیان خیاطی که نگاهی به آنها می اندازد ، می گوید که چگونه یک چرخ خیاطی پیچیده می تواند ظاهر شود!
[ بازدید : 98 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود فیلم و سریال ایرانی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس مهاجرت به استرالیا نقاشی ساختمان ویلچر خرید کفش مردانه سوالات استخدامی اموزش و پرورش ثبت نام فارکس خرید بک لینک چاپ چسب قیمت نایلون حبابدار خرید فالوور ارزان انواع بادام حفاظ آکاردئونی
بستن تبلیغات [X]