فروش ضایعات

دوشنبه 17 خرداد 1400
1:26
mohsen

خرید و فروش ضایعات امروزه به صنعت بزرگی با سودهای چندصد میلیونی بدل شده است که افراد زیادی را به سمت و سوی خود کشانده است. ضایعات آنلاین با ایجاد بستری برای درج آگهی های رایگان خرید و فروش ضایعات، این ضایعات را با قیمتی منصفانه و از سرتاسر ایران در اختیارتان قرار می دهد. به دلیل ارزش بالای این ضایعات فلزی و غیرفلزی و بازار رقابتی این صنعت می بایست قبل از ورود به آن از پیچ و خم و البته سودی که این راه برای تان به همراه دارد آگاه شوید. بنابراین اگر قصد خرید و فروش ضایعات را دارید در این مقاله همراه ماه باشید. ضایعات آنلاین بورس خرید و فروش ضایعات فلزی و غیرفلزی در این مطلب درباره‌ی

 1. ضایعات فلزی
 2. ضایعات غیرفلزی
 3. بازیافت ضایعات فلزی
 4. بازیافت ضایعات غیرفلزی
 5. خرید و فروش ضایعات کاری سودآور با ریسکی کمتر
 6. ضایعات آنلاین

می خوانیم.

ضایعات فلزی

ضایعات این دسته همگی محصولات فلزی هستند که عمر مفیدشان تمام شده و یا محصولات فلزی غیراستانداری هستند که در کارخانه ها این قطعات را کنار می گذارند. ضایعات فلزی ارزشمندی که در بازار معامله ی آن ها مرسوم است شامل:

 • خرید ضایعات آهن
 • ضایعات چدن
 • ضایعات مس
 • ضایعات آلومینیوم
 • ضایعات روی
 • ضایعات فولاد
 • ضایعات قطعات موبایل
 • ضایعات تنگستن
 • ضایعات سرب

ضایعات غیرفلزی

خرید و فروش ضایعات غیرفلزی که به طور معمول صورت می گیرد را می توان محدود به قطعات زیر کرد:

 • ضایعات پلاستیکی
 • ضایعات لاستیک
 • ضایعات پلی استر
 • نان خشک
 • خرده شیشه
 • کاغذ و کارتن
 • و...

ضایعات غیرفلزی

بازیافت ضایعات فلزی

پس از جمع‌آوری ضایعات از مکان های معتبر خرید و فروش ضایعات، این محصولات را به کارخانه های بازیافت فرستاده و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مخصوص بازیافت می شود. به طور معمول ضایعات فلزی را پس از تفکیک، خرد کرده و در کوره ی مخصوص به همان فلز ریخته و ذوب می کنند. از این پس مراحل تصفیه ی این فلزات را بسته به نوع آن فلز انجام می دهند. بازیافت فلزات در بسیاری از کشورهای دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که می توان با صرف هزینه و انرژی کمتری به نسبت استخراج، فلزی با خواص فلز استخراج شده به دست آورد. بازیافت ضایعات فلزی در کشورمان، ایران نیز از توجه بالایی برخوردار است و با توجه به سود چندصد میلیونی که این کار دارد، چشم انداز روشنی برای آن تصور می شود.

بازیافت ضایعات غیرفلزی

بر خلاف ضایعات غیرفلزی، این بخش آن گونه که باید به آن توجه نمی شود. با این وجود بازیافت و خرید و فروش ضایعات غیرفلزی علاوه بر حفظ محیط زیست، پاک سازی محیط شهری از زباله و اشتغال زایی از سود خوبی برخوردار است. قیمت اکثر این قطعات بر اساس وزن محاسبه می شوند و با توجه به ساخت، تولید و مصرف روزافزون محصولات غیرفلزی، می توان ضایعات غیرفلزی با وزن بالا یافت و از این راه سود زیادی به دست آورد.

خرید و فروش ضایعات کاری سودآور با ریسکی کمتر

می توان گفت که بهتر است قبل از ورود به بازار بازیافت، خرید و فروش ضایعات را انجام دهید، تا توانایی خود را در این کار محک بزنید. اغلب افراد در شروع کار در ضایعات با مشکل خرید ضایعات روبرو هستند. این ضایعات را باید بتوان از جایی مطمئن و البته با سود خوب خریداری کرد. بد نیست که با مراجعه به کارخانه ها و یا ضایعاتی هایی که خرید ضایعات انجام می دهند از بازار هر محصول و نیاز هر کدام مطلع شوید. پس از آن که از قیمت، نیاز و توانایی خرید و فروش ضایعات مورد نظرتان آگاه شدید زمان خرید تجهیزات و ماشین آلات مربوط به ضایعات تان است. مثلاً دستگاه پرس یکی از نیازهای اولیه ی این شغل است که می بایست آن را تهیه کنید. انبار کردن این قطعات نیز مشکلی است که باید آن را در نظر بگیرید. مکان انبار باید خارج از شهر باشد. پس از آن باید به فکر فروش ضایعات به کارخانه های مربوطه باشید. ضایعات آنلاین خرید و فروش ضایعات فلزی و غیرفلزی

ضایعات آنلاین

یکی از بهترین راه ها برای تبادل ضایعات استفاده از سایت هایی است که با ثبت آگهی و اعلام قیمت های استثنایی، بازار رقابتی داغی را در این عرصه ایجاد کرده اند. با این روش علاوه بر آن که کارتان با سرعت بیشتری انجام می شود، می توانید محصولی با قیمت مناسب تهیه کنید. حمل و نقل ضایعات نیز راحت تر صورت می گیرد و همچنین از قیمت های ضایعات نیز مطلع می شوید. ضایعات آنلاین با ایجاد چنین فضایی و با درج آگهی های رایگان خرید و فروش ضایعات پلی است میان بهترین خریدار و فروشنده ی این ضایعات. خرید و فروش ضایعات شغلی است با بازار رقابتی تنگاتنگ اما اگر بتوانید در این حیطه خود را نشان دهید سود بسیار خوبی کسب می کنید. بسیاری از کارخانه داران و غول های مربوط به صنعت بازیافت کار خود را با خرید ضایعات نان خشک و پلاستیک شروع کرده اند اما امروز سودهای چندصد میلیونی در ماه بخش کمی از درآمد این افراد است. برای درج آگهی های رایگان خرید و فروش خود به ضایعات آنلاین مراجعه نمایید. ضمناً صفحه ی اینستاگرام ضایعات آنلاین با بروزترین اخبار حوزه ی ضایعات فلزی و غیرفلزی در خدمت شما عزیزان است.


برچسب ها: فروش ضایعات ,
[ بازدید : 9 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

پایا گسترش خورشید تابان

شنبه 8 خرداد 1400
23:16
mohsen

فروشگاه پایا گسترش خورشید تابان عرضه کننده انواع پمپ از جمله پمپ سیرکولاتور، لجن کش و کفکش بوده و این تجهیزات را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند.

پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور که پمپ موتورخانه یا شوفاژ نیز نامیده می شود، یکی از انواع پمپ آب است و برای به گردش درآوردن آب گرم در سیستم های گرمایشی صنعتی، خانگی و همچنین سیستم تهیه هوا به کار برده می شود. بدنه پمپ سیرکولاتور معمولاً از جنس استیل و چدن است و به همین دلیل این پمپ می تواند مایعات را تا دمای 100 تا 130 درجه سانتی گراد پمپاژ کند. در حقیقت پمپ های سیرکولاتور به عنوان پمپ های گریز از مرکز نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این پمپ ها از طریق پمپاژ کردن مایعات در یک مدار بسته به گردش در می آیند.

خرید پمپ خطی سیرکولاتور از شرکت پایا

عواملی از جمله فشار پمپ، ظرفیت، میزان مصرف انرژی و کارایی پمپ و سرعت چرخش پروانه از عوامل مهم بوده و تاثیر قابل توجهی در کارکرد پمپ خواهند داشت. پمپ های سیرکولاتور دارای یک لوله اتصال و همچنین یک شیر یک طرفه می باشند و در حقیقت می توان گفت بیشترین کاری که این پمپ ها انجام می دهند، به چرخش در آوردن آب در سیستم های گرمایشی هیدرولیک و سیستم های سرمایشی است. هنگامی که آب به سمت بالا حرکت می کند، در اطراف پمپ سیرکولاتور به چرخش در می آید ولی دوباره به جای قبلی خود بر می گردد. به این ترتیب پمپ های سیرکولاتور باید قدرت کافی برای انتقال آب در لوله ها را داشته باشند.

پمپ های سیرکولاتور متشکل از دو بخش الکتروموتور و پمپ آب هستند. موتور الکتریکی موجود در این پمپ، منجر به حرکت پروانه ها شده و به همین دلیل آب به طرف بالا حرکت می کند. پمپ سیرکولاتور دارای پروانه ایی مانند توربین است که این پروانه چرخی همراه با تیغه دارد و به خاطر حرکت سریعی که دارد، آب را به سمت جلو حرکت می دهد. پمپ های سیرکولاتور سایز بسیار کوچکی دارند و بنابراین به راحتی در کنار سیستم لوله کشی نصب می شوند. علاوه بر این پمپ سیرکولاتور می تواند آب سرد وآب گرم را در رادیاتورها بچرخاند. پمپ سیرکولاتور همچنین برای سیستم گرمایش در کف زمین نیز استفاده می شود. به طور کلی پمپ های سیرکولاتور از سایز خیلی کوچک تا سایز متوسط، توسط چرخ های لوله محفاظت می شوند. برای نصب پمپ های سیرکولاتوری که سایز آنها بزرگ تر است، باید از روش لایه ایی استفاده شود . پمپ هایی که در سیستم های هیدرولیکی بسته از آنها استفاده می شود، با قطعات چدنی درست می شوند زیرا چدن ضد زنگ است و به خاطر آب موجود در لوله ها، باعث زنگ زدگی یا اکسید شدن لوله ها نمی شود. پمپ هایی که جریان آب در آنها ثابت است، باید از مواد گران تری مانند برنز ساخته شوند زیرا برنز مانع از زنگ زدگی آب در لوله ها شده و از اکسید شدن آب جلوگیری می کند.

پمپ لجن کش

پمپ لجن کش برای انتقال لجن در مصارف صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ های لجن کش توانایی جا به جایی مایعات با وزن مولکولی بالا را دارند. این پمپ ها، از نوع پمپ های مستغرق سانتریفیوژ بوده و در دو مدل پمپ لجن کش تک فاز و پمپ لجن کش سه فاز موجود هستند. بدنه پمپ های لجن کش از جنس های مختفی مثل استیل، چدن و برنز است ولی به طور کلی با توجه به نوع کارکردی که دارند، از جنس های مختلف تولید می شوند. برای خرید پمپ لجن کش به صفحه پمپ لجن کش مراجعه فرمایید.

قیمت لجن کش

از پمپ های لجن کش بیشتر برای تخلیه آب چاه ها استفاده می شود زیرا این پمپ می تواند آب باقی مانده در چاه را به طور کامل تخلیه نماید. علاوه بر این پمپ های لجن کش می توانند فاضلاب های خانگی و صنعتی و همچنین همه سیالاتی که ذرات معلق دارند را پمپاژ کنند. در حقیقت می توان گفت پمپ های لجن کش از پر کاربرد ترین پمپ ها در حوزه صنعتی محسوب می شوند و انتقال لجن فقط از طریق پمپ ها امکان پذیر است. ساختار پمپ های لجن کش و کف کش شبیه به هم است و برای انتقال سیالات در هر دوی آنها، از نیروی گریز از مرکز استفاده می شود. تجهیزات به کار رفته در پمپ های لجن کش، کیفیت بالایی دارد و اگر طولانی مدت از آنها استفاده شود، دچار مشکل نمی شوند. پمپ های لجن کش عملکرد خوبی در انتقال لجن و سایر سیالات دارند و در نتیجه به شکل های مختلف قابل استفاده هستند. انتقال لجن در پالایشگاه ها و تصفیه خانه ها یکی از مهم ترین کارهایی است که پمپ های لجن کش انجام می دهند.

پمپ کفکش

پمپ کف کش یکی از پرکاربرد ترین انواع پمپ بوده و کارکردی شبیه به پمپ های توربین عمودی دارد. پمپ کف کش به وسیله یک موتور الکترونیکی شروع به حرکت و فعالیت می کند. پمپ کف کش یکی از پر مصرف ترین انواع پمپ بوده و در صنایع مختلفی از جمله صنعت آبرسانی به کار برده می شود. پمپ های کف کش از دسته پمپ های سانتریفیوز مستغرق بوده و برای انتقال آب از آنها استفاده می شود. علاوه بر این پمپ های کف کش برای تخلیه آب حوضچه های عمیق نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه عملکرد پمپ کف کش به این صورت است که در کف حوضچه قرار می گیرد و سپس پساب را به سمت بالا پمپاژ می کند. در حقیقت می توان گفت برای به چرخش درآوردن موتور این پمپ از جریان الکتریسیته استفاده می شود. وقتی موتور شروع به چرخش می کند، به طور هم زمان شفت داخل پمپ نیز شروع به چرخش کرده و نیروی گریز از مرکز ایجاد می کند. با توجه به این که پمپ های کف کش باید در داخل آب و مایعات قرار داده شوند، باید ضد آب ساخته شوند. پمپ کف کش، یک پمپ گریز از مرکز و همچنین یک شفت عمودی دارد و فشار سیال خروجی آن وابسته به چرخش پروانه های آن است. پمپ کف کش در حقیقت نوعی پمپ برقی تک فاز یا سه فاز است و به صورت عمودی داخل آب قرار می گیرد. پمپ کف کش در بیشتر موارد در ته استخرها و چاه های کم عمق مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ کف کش در مواردی همچون پمپاژ آب در مصارف خانگی، آبیاری های کوچک، تخلیه آب چاه، مخازن استخرها و در صنایعی از جمله پمپاژ کردن دوغاب نیز استفاده می شود. پمپ های کف کش با توجه به کارکردشان، با موادی مانند چدن، استیل و مواد پلیمری تولید می شوند. پروانه این پمپ از جنس آلمینیوم و شفت آن از فولاد ضد زنگ ساخته می شود. پمپ کف کش دارای یک موتور الکتریکی است که این موتور با حرکت دادن پمپ، انرژی لازم برای پمپاژ کردن لجن و آب های آلوده را فراهم می کند. به طور کلی، پمپ های کف کش ظرفیت و کارایی بالایی دارند. مهمترین مزیت این نوع پمپ، در مقایسه با سایر پمپ ها این است که پمپ کف کش به تعمیر و مراقبت کمتری نیاز دارد. به طور کلی از پمپ های کف کش برای انتقال آب از چاه برای کشاورزی و مصارف صنعتی نیز استفاده می شود. علاوه بر این پمپ کف کش برای تامین آب گلخانه ها و مزارع کوچک، سیستم تخلیه آب ساختمان ها و ایجاد فواره آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.


[ بازدید : 14 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

Social Media Optimization For SEO

شنبه 7 فروردين 1400
16:39
mohsen

Even though more than a few people are learning to use social media effectively, and social media consultants are popping up like weeds; most are not incorporating Basic SEO 101 tactics and thus leaving an enormous amount of money on the table... money that's not going to be recouped, save for the cost of implementation, and marketing to reach the most potential customers.

Most people are writing excellent content, and utilizing the social media tools that allow them to easily communicate with customers and gain exposure. However, these same people are leaving money on the table.

If effective communications are being made during those first stages of a campaign, it'll be crucial to make sure that the money you invest in those efforts carry the money forward into more efficient and effective communications. First initiative always begins with the research and development stages of marketing.

communication is an intricate and detailed process, and one that begins long before even an Cost Effective SEO can be developed. The development of a product, or the creation of a business plan, are the very first steps in a development process.

What many business owners don't realize is that the communications develop even before a website is built. That first step in the development process is often making a decision on what will be included on the website, and design of the website. This decision can include things like the color of the logo, or type of font, and color scheme of the site.

A site that is color scheme, fonts, and logo are on the front- burner of the development process. That site will have been beautifully and beautifully developed, but there is still one more area that is almost always overlooked. That site is the social media arena.

We've all heard how social media marketing can be the difference in the performance of an internet marketing campaign. And while I agree with the hype, it takes more than Facebook and Twitter to make the difference.

An effective marketing plan will include a schedule of improvised platforms, media, ideas and more. This is what many business owners do, and then they are disappointed when social media marketing does not deliver the return on investment, or an ugly monster, instead ofonda.

Social Outsourcing

As a business owner, your social media marketing is who you have to please. This is your alter ego, outside influences, so I know you don't have time to socialize unless you're a busy person. True, you can manage to do socializing your own, but mostly you're at their mercy.

Your social media marketing employee works with you 24/7. Even if you're out promoting a product or service, or just having a good time with family or friends, chances are you're away from your social media accounts.

When I first had my advertising meeting with my social media and search engine optimization company, I was excited. Everybody in the room was ranting and raving about how great their social media marketing was and how they would rank top on Google and Yahoo.

When the representatives from the company came onto the stage, I asked them, "Before you start, can I get your social media marketing plan and your search engine optimization guy to come down and meet with me in person?"

I'm sure they both knew that I had met with them previously, because they had told me about all of the things that they agreed upon.

I took them down to a localSTDOUTistic who performed a standard check on my available local SEO and couldn't find anything they would agree upon. Not even once was it discussed. The meeting was over, they weren't budging, they weren't compromising, so I gave them my business.

Twitter was a easy sell. I've known other companies that wouldn't even allow their employees to be in the same room as the person who is working on their search engine optimization. Get creative, get creative, and you can sell anybody anything.

But where were the profits? I thought to myself. Sure, I'm an SEO expert. I know everything. True, I don't get out there and share all of the tricks and tips all that time. Sometimes I can get away with it, but multiple times I've heard it was done improperly, on one particular client's sites. Even if it's not done correctly on the small training I offer, why put the techniques above into use?

Why? Wouldn't it benefit my clients to see a visual of what is happening during an SEO project?

I recently had to fire another client for using what I viewed as inexperienced SEO techniques. After the fire, I looked over my client's website. He had put every single page up " manually". There was no html coding, no kidding! Put it this way, he didn't want me to see any of it.


[ بازدید : 44 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود فیلم و سریال ایرانی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس مهاجرت به استرالیا نقاشی ساختمان ویلچر سوالات استخدامی اموزش و پرورش خرید کفش مردانه سوالات استخدامی اموزش و پرورش ثبت نام فارکس آپلود عکس با موبایل پلاستیک حبابدار فروش پلاستیک حبابدار خرید بک لینک علی بابا چاپ چسب
بستن تبلیغات [X]